transportert4 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Miui 10.1 Türkçe sorunu

Merhaba arkadaşlar, Mi PC Suite kullanarak otomatik güncelleme ile Mi4 telefonuma Miui 10.1 Stable versiyonunu yükledim. Türkçe seçeneği yok maalesef, telefonu nasıl Türkçe yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. T

Yardım Mi4 kapandı açılmıyor!!

2 Yıldır sorunsuz bir şekilde kullandığım mi4 üm, bugün itibari ile hiç açılmamak üzere kapandı maalesef. Pc'ye bağlasam da görmedi, şarja bağlasamda tepki vermedi. Okuduğum kadarıyla anakart arızası sanırım, herhangi bir garantisi olmadığı için tamir ettirmemin maliyet açısından mantıklı bir...
  3. T

Rom [PORT][GM MT6589][MULTI MIUI GLOBAL STABIL V7.2.3.0.KHDMIDA ][4-16 GB]

Rom için teşekkür ederim, dün akşam yükledim. Fakat tercih edilen ağ türünü 2G den başkasına alamıyorum. 3G tercih et dediğimde, "cihazınızın 3G desteklemesi gerekmektedir" uyarısı alıyorum. Son verdiğiniz MULTI MIUI CHINA STABIL V7.3.1.0.KHDCNDD romu kuracaktım onda bu sorun varmı bilmiyorum...
  4. T

Yardım Mi4 Şarj sorunu

Selam dostlar, bir kaç haftadır mi4 ümü şarja aktığımda sanki hızlıca fişten çekip takıyormuşum gibi bağlantı kopup tekrar bağlanıyor. Bataryanında belli seviyeden sonra dolmadığını fark ettim. Bu sorun yazılımsalmıdır donanımsalmı? miui tekrar yüklersem sorun düzelirmi sizce. Selamlar
  5. T

Yardım Mi4 Root

Merhaba arkadaşlar, telefonumda "Miui 7 - 5.9.17 Developer" sürümü yüklü. Freedom uygulamasını yükleyip çalıştırmak istediğimde "root access is required in order to use freedom" uyarısı alıyorum. Bildiğim kadarıyla "Developer" sürümleri zaten root'lu oluyor, bu durumda istediğim uygulamalara...
  6. T

Alış Mi4 temperli cam ve silikon kılıf

Aliexpress'ten siparişi geçtim arkadaşlar, teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Tabi bunların yanında extra 50$ lık malzeme de almış bulunduk bir anda :D
  7. T

Alış Mi4 temperli cam ve silikon kılıf

Arkadaşlar, mi4 için şeffaf temperli cam ve silikon kılıf elinde olupta kullanmamış ve satmak isteyen varsa talibim. Selam :)
  8. T

Yardım Yeni aldığım Mi4 hakkında bir kaç sorum

İnternet üzerinden almadığım için bu şekilde bir işlem yapmam sözkonusu değil. İki sorum daha var dostlar, bendeki modelin 3G desteklememesi 4G ile bir sorun yaşayabileceğimi gösterirdi mi? 3G ile ilgili yapabileceğimiz bir şey varmıdır yoksa 2G kullanmaya mahkummuyuz? Birde, yakın zamanda...
  9. T

Cpu-z ile aldığım görüntüler şöyle arkadaşlar;
  10. T

Selam, Çin'e giden bir arkadaşım aracılığı ile aldığım ve bu sabah elime ulaşan Mi4 ile ilgili bir kaç sorum olacaktı dostlar, yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Öncelikle ben cihazı web sitesinde gördüm ve 3GB Ram diye özellikle belirtiliyor sitesinde. Gelen ürünün kutusunda da aynı şekilde...
Üst Alt