Tr2x kullanıcısının son içeriği

1. Tr2x

Soru "Can't load android system. Your data maybe corrupt" hatası alıyorum. Başına gelen var mı?

"Can’t load Android System.Your data may be corrupt.If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored on this device " bugün telelfon cebimdeyken kapanmış ve bootloop taydı. Android14 yüklemeyi düşünüyordum zaten. Eve gelip pixel...
  2. Tr2x

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

bilgiler için teşekkür ederim. mi9se artık son dönemlerini yaşıyor pili konusunda ve günde 4-5 kez şarj ediyorum sürekli oyun oynadığım için. şarj soketi artık kabloyu tutmadığı için 3 boyutlu yazıcı ile şarjda iken dik durabilmesi için stand yapmak zorunda kaldım :) şu an 13 de şarj sorunum yok...
  3. Tr2x

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

eski mi9se ölene kadar ne direnç ne de root yapmayı düşünmüyorum. direnç işleminden sonra sıkıntı yaşayanlar olmuş. o yüzden şimdilik uzak duruyorum. ama deneyemediğim ve merak ettiğim şey kablosuz şarj konusu. Powerbank alacağım kablosuz şarj destekleyen almak istiyorum. 13 de de magsafe gibi...
  4. Tr2x

Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

mi 9 se kullanıyorum. Dün gece crdroid 9.8 yükledim, eski alışkanlık direkt magisk flashladım bootloop ta kaldım. Meğer magisk desteği vermiyormuş kernel yükle dedi. Bu kadar kolay olacağını beklemiyordum. Şimdi anlamadığım nokta magisk modülleri mi yükleyeceğiz. Çünkü github da da göremedim...
  5. Tr2x

Soru [ROM][13][grus] LineageOS 20 for Xiaomi Mi 9 SE [UNOFFICIAL]

telefon sistemde açılmıyor tüm adımları yaptım ancak twrp de açılıyor tekrar. ne yapmam lazım
  6. Tr2x

twrp yi son sürüme güncelledim ancak adb sideload dediğimde uzun süre bekliyorum ve failed hatası veriyor adb ye geçmiyor... sanırım ilk olarak twrp den wipe yapacağım sonra konuda verdikleri 12.5.1 i yükleyeceğim. Bu arada konuda verdikleri 12.5.1 75mb bir dosya. sonrasında tekrar wipe yapıp...
  7. Tr2x

ben imei değiştirdim telefonun orjinal romu flashladığımda gider mi aceba imeiler
  8. Tr2x

2 sorum var bendeki twrp hala eski yüklediğim galiba 3.3 versiyonu bu romu bu twrp ile yükleyebilir miyim? bir de şu an mmx kullanıyorum 12.5.4 sürümü yine de global stock rom yüklemem gerekiyor mu?
  9. Tr2x

crdroid ile bunun arasında kaldım. şuan mmx rom kullanıyorum galiba buna geçeceğim ben de. deneyen ya da başka rom önerisi olan var mıdır?
  10. Tr2x

Soru Bluetooth kulaklık ile video kaydetme?

konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim, telefon özelinde değil android genelinde bir sorun galiba... video kaydederken bluetooth kulaklığın mikrofonunu kullanmak istiyorum. Ya ben bulamadım bu seçeneği ya da yok. Acaba benim denk gelmediğim kulaklık mikrofonunu kullanacak bir kamera programı...
  11. Tr2x

Gcam [GRUS] GCAM 6.2.030

astrography modunda max pozlama süresi ayarlanabiliyor mu yoksa diğer gcam lar gibi ayarlasan bile otomatik olarak kendisi mi belirliyor?
  12. Tr2x

Oyun Bluetooth kulaklık Mikrofon

bu mikrofon sorunu kamera kaydından ses kaydına kadar her yerde böyle bluetooth kulaklık mikrofonu ile ses kaydedemiyorum hiçbir programdan mesela oyunlarda da bu şekilde anlaşılan çözüm bir ara epey aradım ancak ben de bulamadım malesef
  13. Tr2x

Rom [Android Q] Mi 9 SE MIUI 11 MiuiMix v11.0.2.0 Stabil

uygulama kasasını kaldırdım telefon fastboot ta kaldı umarım wipe yapmadan tekrar flashladığımda düzelir
  14. Tr2x

Gcam [GRUS] Hypercam NEX 7.2

mesajınızı yeni gördüm bu aralar biraz yoğunum korona illeti yüzünden. hocam twrp de dosya isimleri random ise twrp sürümünüz uyumlu değil muhtemelen android 10 yüklediniz ve eski twrp kullanıyorsunuz twrp girişte şifre istemiyor ve dosyaları çözemiyor. ben twrp nin yeni sürümünü yükleyerek...
  15. Tr2x

Gcam [GRUS] Hypercam NEX 7.2

indirdiğiniz zip dosyasını telefonun hafızasına kopyalayın twrp ye giriş yapın install seçeneği ile devam edip kopyaladığınız dosyayı seçin işlem bittikten sonra reboot system seçin
Üst Alt