tr-aliveli kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru HyperOs 1.0.3.0 ten 1.0.1.0 a nasıl düşürebilirim?

Arkadaşlar merhaba! Türkiye cihazı Xiaomi Mi 13 üm var. Yeni güncelleme ile HyperOs 1.0.1.0 dan 1.0.3.0 yükselttim cihazı. Ama şarj sürem çok düştü. Tekrar eski sürüme düşebilir miyim? Bootloader kilidim kapalı. Telefondaki verileri kaybetmeden eski versiyona düşmenin kolay bir yolu var mı...
  2. T

MIUI 12 Redmi Note 9 4G / Redmi 9T / Redmi 9 Power [ Lime ] Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJQIDXM İndirme Bağlantıları

Teşekkürler hocam. Ben 12.0.5.0 ı yüklemiştim. recovery e düşüyordu. Sizin verdiğiniz versiyon çalıştı. çok teşekkürler
  3. T

Soru Rootlu Mi8 i TWRP ile güncelledim. Hep twrp ye dönüyor açılmıyor

Eski rom u twrpden flashladım ama maalesef gene twrp ekranına dönüyor
  4. T

Twrp i güncellendim.eski versiyon twrp logosunda kalıyordu. İç menüsüne giremiyordu. Bu versiyonla içine girebiliyorum
  5. T

Teşekkürler deneyeceğim. Alternatif olarak twrp backup ile içindeki programları fotoğrafları vs backup ını alıp, güncel miui 12 deyken wipe yapsam tekrar backuplarımı restore ile yüklesem telefonumun içindekilerle geri gelir ve miui12 de açılabir mi acaba?
  6. T

Mi8 pro cihazım rootluydu . uzun süredir güncellememiştim. Twrp ile güncel romu install diye bastım.Reboot a bastım. Telefon açılmıyor. her seferinde TWRP ekranına dönüyor. içinde tüm bilgilerim fotoğraflarım duruyor. Nasıl bu telefon içindeki veriler kaybolmadan açılır? yardımlarınızı bekliyorum
  7. T

Yardım Rootlu Mi8 i TWRP ile güncelledim. Hep twrp ye dönüyor açılmıyor

Arkadaşlar mi8 pro cihazım rootluydu . uzun süredir güncellememiştim. Twrp ile güncel romu install diye bastım.Reboot a bastım. Telefon açılmıyor. her seferinde TWRP ekranına dönüyor. içinde tüm bilgilerim fotoğraflarım duruyor. Nasıl bu telefon içindeki veriler kaybolmadan açılır...
  8. T

Yardım Rootlu mi8 i güncelledim. Twrp ekranına düşüyor

Hocam hallettim teşekkürler. Disable_Dm_verity_fec i flashlayip magisk i flashladim düzeldi.
  9. T

Yardım Rootlu mi8 i güncelledim. Twrp ekranına düşüyor

Arkadaşlar merhaba. Miui 10.2.2.0 yüklü magisk le rootlu mi8 proya twrp ile 11.0.5 romunun zip dosyasını yükledim. Wipe dalvik ve cahe yaptım. Cihaz tekrar başlattığımda hep twrp açılıyor. Yeni romla açılmıyor. Telefondaki verileri kaybetmeden nasıl açabilirim? Lütfen yardım edin.
  10. T

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Hocam merhabalar! Sayenizde vowifi uzun süredir mi8 de kullanıyorum. Ama geçenlerde fark ettim, vowifi ile arama yapabiliyorum ama vowifi ile çağrı alamıyorum. Bu normal mi?
  11. T

Hocam teşekkürler sayenizde tekrar vowifi yi açtım. Şu an vowifili efs yedeğimi alsam. Başka sim kart takınca vowifim gitti diyelim. Sizin anlatımlarınıza göre editlediğim Efs yedeğimi restore yapsam vowifim gelir mi?
  12. T

Hocam Mi8 pro cihazima sayenizde vowifi yapmıştım. Herşey çalışıyordu. Geçenler de vowifi gerekli oldu. Vowifi açmadı. *#*#4636#*#* yaptığımda hepsi açık görünüyor. Voenabler da yüklü. Lakin hiç biri çalışmaz olmuş. Bozulmasın diye MIUI versiyonunu bile guncellememistim. Acaba sistem araçları...
  13. T

Yardım Fabrika ayarlarına döndüm wifi IMEI Bluetooth gitti

Hocam teşekkürler.Daha önceki qcn yedeği var elimde. MIUI 10 da atabilir miyim? Yoksa MIUI 8 e mı dönmem gerekiyor repair yapmak için
  14. T

Yardım Fabrika ayarlarına döndüm wifi IMEI Bluetooth gitti

Arkadaşlar MI6 telefonumda IMEI işlemi yapılmıştı. Fabrika ayarlarına döndüm. Telefon wifi açmıyor Bluetooth açmıyor IMEI 00 yazıyor. Miui10 yüklüydü. Fastboottan tekrar MIUI 10 romu yükledim gene düzelmedi. Ne yapmam lazım? Teşekkürler
  15. T

Yardım Roottan sonra yeni rom yükleme

Arkadaşlar roottan sonra gelen güncellemeyi nasıl yuklemem gerekiyor? Twrp den sistem yedeğini alıp fastboottan yeni romu mu guncellemem mi gerekli? Wipe user data yapınca herşey siliniyormuş. Telefonun yedeğini nasıl alıyorsunuz? Telefonda bir sürü program ve fotoğraflarım var
Üst Alt