torres13 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Instagram Reels Sorunu

13 güncellemesi derken Mi 9'lar Miui 13 almadı ama portlanmış romdan mı bahsediyorsunuz.
  2. T

Orijinal uygulama harici kullanmak istemiyorum. Muhakkak bir çözümü vardır diye düşünüyorum.
  3. T

Merhaba, son 1-2 haftadır instagram bazı reels videolarını açamıyorum. İlk görüntüde donup kalıyor. Xiaomi.eu 12.5.6 kullanıyorum. Telefonu formatlayıp tekrar yazılımı kurdum sıfırdan ama yine aynı oldu. Eşimin telefonunda bir alt versiyon var aynı videolar onda da açmıyor. Böyle bişey yaşayan...
  4. T

Soru Batarya Sağlığı Hakkında

Arkadaşlar Deji'den memnun kalmadım. Pil durumu 1 ayda eski haline geri döndü malasef. Şu an pili hiç değiştirmemiş gibiyim. Hocam hızlı şarj özellikli tavsiye edebileceğiniz batarya var mıdır.
  5. T

Yardım Radyo tarafından kullanılan pil nedir?

Tahminimce şebekedeki 4.5 ve 3g değişimleri sebebiyle oluyor bu. Telefon 4.5 çekmeyince 3g sinyale çeviriyor kendini. Mobil veriyi kapatıp dene yada bağlantı türünü 3g ye sabitleyip dene
  6. T

Hızlı şarj bataryanın bir özelliği değil bildiğim kadarıyla ama. Benim demek istediğim önceki bataryanın kapasitesi yarı yarıya düştüğü için yani maks 2000 mAH gibi bi değere sahipti benim eski bataryam bu yüzden daha kısa sürede tam dolu gibi görünüyordu. Şu an kapasite 3300 mAH olduğu için...
  7. T

2 gündür kullanıyorum bataryayı telefonu ilk aldığım güne döndü sayılır. Telefonun şarj olduğu süre biraz uzadı. Yani ordan bile anlaşılıyor eski bataryamın kapasitesinin düştüğü. Yine programlar ile ölçüm yaptığım zaman düşük gösterdi biraz ama çokta takılmamak lazım bence. Performansı iyi...
  8. T

Rom Xiomi Mi9 - OneOs Android 11 MIUI 12.5 (21.9.13)

Hocam xiaomi.eu dan farkı nedir? Ben görsellik olarakta teknik olarakta bi fark göremedim ama. Xiaomi.eu gibi çin romun temizlenmiş versiyonu galiba.
  9. T

Batarya değiştirmek isteyen varsa DEJI Mi 9 için batarya üretmiş. Şu anda kampanya var batarya 85₺ ye geliyor. iPhoneda DEJI marka batarya kullanan arkadaşım var, Samsung Galaxy S6 içinde kayınvalideme almıştım o da sorunsuz kullanıyor. Kendi cihazım için aldım. Taktırdıktan sonra programı...
  10. T

Rom Mi 9 Xiaomi.eu MIUI 12.5 V12.5.3.0 Stable

Betadan farkı var mı daha mı stabil
  11. T

Hocam valla ilgin için teşekkürler. Biraz daha araştırıcam. Eğer güzel bi pil bulursam buraya yazarım tekrar.
  12. T

Valla hocam benim gibi telefon kullanan yoktur herhalde. Birde ben aklıma ne zaman eserse ve hangi şarj aletini bulursam bağlarım. %85-90 da bile şarja takmışlığım vardır. O yüzden kötü olması normal. Deji'nin bataryalarını beğeniyorum ama iphoneda kullanmışlığımda var ama mi 9 için...
  13. T

Ordada %61 gibi oran çıkıyor. Tecrübeli arkadaşların önerebileceği yüksek kapasiteli batarya var mıdır.
  14. T

İkinci şarjda göstergeler değişti zaten yine bilemedim bende. Pilin kapasitesini gerçekçi olarak ölçmek mümkün mü acaba
  15. T

Herkese merhaba. Telefonu kullanmaya başlayalı 1.5 sene oldu. Yurtdışı imei repairli cihaz. Son zamanlarda bataryanın az gittiğini düşünerek iki tane uygulama yükledim. BatteryGuru ve AccuBattery. İki programda batarya sağlığı %41 olarak gösterdi. Bu yazılımlara güvenip batarya değiştirmek ne...
Üst Alt