toros542 kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

tamam teşekkürler önerin içinYes~~
  2. T

Arkadaşlar cihazımda 12.5.4 eu rom yüklü. Twrp üzerinden 12.5.1 global sürümü yükleyebilir miyim?
  3. T

Selam arkadaşlar. Bu global sürüm de arama ve mesaj uygulaması yine Google'ın mı? Ve aramada kayıt özelliği aktif edilebiliyor mu? 1624404350 Bende şuan 12.5.4 eu rom yüklü. Globale geçmeye degermi?
  4. T

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Evet açık
  5. T

Hocam TWRP yi yükleyemiyorum işte. YouTube dan TWRP yükleme videolarındaki her adımı dikkatlice yaptım. Ama cihaz sürekli recovery 3.0 moduna dönüş yapıyor.
  6. T

Merhaba. Arkadaşlar mi 9t pro / k20 pro kullanıyorum. Şuan cihazımda miui 12.0.1 global sürüm yüklü. Bugün cihazımı 12.0.3 eu sürümünü yüklemek istedim. Cihazım TWRP moduna girmiyor. Recovery e geçiyor. Recovery den nasıl çıkabilirim. Wipe format yaptım. Yine başa dönüyor. Bu cihazı TWRP...
  7. T

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM İndirme Bağlantısı

Ota üzerinden gelen güncellemeyi indirdim ve yeniden başlat dedim. Cihaz twrp moduna geçti. Instal a bastım dosyayı yükledim. Cihaz açıldığında uzunca bir süre MIUI yazısında kaldı ve açılmadı. Bende tekrar ses+ ve power tuşuna bastım. Tekrar twrp menüsüne geldim. Şuan cihazım açılmıyor. Ne...
  8. T

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM İndirme Bağlantısı

Bana ota üzerinden geldi. Ne yapmam gerekiyor
  9. T

Yok daha çözemedim. Şuan güncellemeyi tekrar indiriyorum.
  10. T

Tam hatırlamıyorum ama 3.1.3 gibi gördüm. Bu arada bilgisayarım yok. Direk telefon üzerinden yapıyorum güncellemeyi.Bu işlem için bilgisayar lazım mı? Cihazım k20 Pro. MIUI 11.0.4.global sürüm.yüklü.
  11. T

Merhaba arkadaşlar az önce cihazıma MIUI 12 güncellemesi geldi. Güncellemeyi indirdim yeniden başlat yaptım. Telefon direk twrp moduna girdi. Güncelleme dosyasını flashladım. Fakat güncelleme başarısız oldu. Şimdi tekrar güncelleme dosyasını indiriyorum. Yine twrp moduna girerse ne yapmam...
  12. T

Rom [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro MiuiMiX Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

Aralık ayında bu cihazı getiren arkadaşım PC üzerinden twrp yoluyla cihazı 11.0.5 yapmıştı. Daha sonra bende telefondaki güncelleme kısmından en son paketi indirerek güncelleme yaptım. Şuan tekrar 11.0.5 yada en son gelen güncelleme neyse ona geçmek istiyorum. Yine twrp ile yapacak olursam rom...
  13. T

Rom [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro MiuiMiX Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

Selam hocam. Şuan redmi K20 pro kullanıyorum. Yurtdışı cihaz. 11.0.3 yüklü. Şuan bu cihaz için en son kararlı sürüm hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim
Üst Alt