toptanci kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet video indirme sorunu

Facebook video indirme sitesiyle de dilediğiniz bütün mobil cihazlardan kolayca video indirebilirsin. Benim tavsiyem de bu siteden video indirmenizdir.
  2. T

Bilgisayar Youtube By Click -Tek tıkla Youtube Videolarınızı ve Playlistlerinizi İndirin-

Youtube mp4 video dönüştürücü OVC ile bir videoyu hem mp3 hem de mp4 formatında indirmek için tek ihtiyacınız olan o videonun linki. Videonun linkini kullanarak kolayca dilediğiniz tüm videoları tek tıkla indirebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz bütün videolara hem mobilde hem de PC üzerinde...
  3. T

Soru Pil kullanımı

Tiktok kullanımını telefondan yapmamak lazım. Ben de Tiktok'ta takipçi edinmeye çalışıyorum. Videoları da TikTok video indir ücretsiz - Mp3 veya mp4 olarak Tik tok video indirme adresinden indirip düzenleyip tekrar yüklüyorum. Bunları aslında telefondan da yapabilirim. Ama gerçekten çok pil...
  4. T

Haber Twitter, Instagram, YouTube, Facebook ve TikTok'a 30 milyon TL ceza!

Biraz konu dışı olacak belki ama bu sitelerin yarattığı ortamlardan dolayı mesela ben bazı Youtube ya da Tiktok videolarını Tiktok mp4 dönüştürücü gibi siteleri kullanarak kendi bilgisayarıma indirirsem bunun yasal bir sonucu olur mu acaba? Bu sitelerin kesinlikle haksız rekabet ve tekelleşme...
  5. T

Sohbet 4000 liraya kadar telefon tavsiyeleri

Mi mi Oppo mu diyenler için Xiaomi mi Oppo mu detaylı karşılaştırma linkte yapılmış. Bir de buraya göz atın derim.
  6. T

Sohbet Sohbet köşesi

Eskilerden paylaşmak istedim.
  7. T

Yardım Mi8 Video sorunu

İsterseniz Vk video downloader sitesi üzerinden izlemek istediğiniz videoyu indirip kaydederek izlemeye başlayabilirsiniz. Çok pratik bir yöntem. Ben şahsen sürekli kullanıyorum.
  8. T

Haber Netflix mobil cihazlar için "dokunsal geri bildirim" özelliğini test ediyor

Bu Netflix'te yer alan içerikleri edinme gibi bişey yok mu ya? Misal Youtube müzik indir gibi siteleri kullanarak buralarda yer alan içerikleri indirebileceğimiz böyle özel bir site falan varsa kullanmak isterim açıkçası.
Üst Alt