ToprakA kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Ben kullanıyorum zaten memnunum telefonumdan :D oyun oynayan birisi değilim ama internette çok geziyorum telefondan çok dizi falan izliyorum memnunum genel olarak. Cihazdaki tek sıkıntı bazen yeniden başlat diyince redmi yazısında dönüp duruyo MIUI yazısına geçemiyor güç tuşuna basılı tutarak...
  2. T

Ben alırken yoktu ama isterseniz bir de poco x3 e bakın 150-200 lira üste çıkabiliyosanız
  3. T

Eylülden beri kullanıyorum bir sorun olmadı. Kutusundan çıkan kılıfla kullanıyorum kameranın çevresine ve ahizenin oraya çok toz biriktiriyor ama içine girmedi
  4. T

Telefonu aldığımdan beri yeniden başlat yaparken sıkıntı var, redmi yazısında kalıyo miui yazısına geçmiyo bi türlü. Bikaç kez güç tuşuna basılı tutunca normale dönüp açılıyor. Özellikle şarja takılıyken yeniden başlat yaptığımda daha sık oluyor. Ek olarak da şarj performansı ilk zamanlarki...
  5. T

12.5 alacak cihazlar listesinde göremedim ancak 13 alacak cihazlar listesinde gördüm adını
  6. T

4 aydır 9s kullanıyorum, tek sıkıntım bir kez kulaklığı çıkarınca takıldı, takınca çıkarıldı olarak algıladı cihazı kapatıp açınca düzeldi. Bir kez de cep modu denen cepte dokunmatiği devre dışı bırakan şey telefon elimdeyken aktif oldu kulaklık girişini kapatmayın yazdı önü açık olduğu halde...
  7. T

MIUI V12.0.2.0.QJWTRXM KARARLI sürüm güncellemesi geldi bu sabah, yeniliklerde sadece güvenlik yaması diyor ama boyutu yanılmıyorsam 2.3gb eski telefonlarımda hiç bu boyutta güvenlik yaması görmemiştim
  8. T

Yardım MIUI 12 pil istatistikleri ve ekran süresi sorunu

Bu istatistik sorunu bende de oldu. Başlarda grafik 100 seviyesine kadar gerilerken bir sonraki gün 80 seviyelerinden başlıyor şarj 2 gün falan gittiği için tam istatistiğe bakamıyorum. Herhangi bir uygulamayı eski sürüme geçirmeden farklı bir yerden falan bakma şansı var mı aceba
  9. T

Bir sorum olacak bikaç yerde sorulmuş ancak cevap göremedim. Telefonumun son tam şarjdan sonraki ekran süresine bakmak istediğimde sürekli değişim var bi artıyo bi azalıyo. %50 şarjım varken 6 saat üstü ekran süresi varken %30 kaldığında 5 saat falan gösteriyor. Şarjdan memnunum ama...
  10. T

Sohbet Enpara Kredi Kartı Kullananlar

ekstra 3e bölmüyor, 3 farklı harcamayı 9 takside kadar ücretsiz bölüyor. Ondan sonrası normal kartlardaki faizle
  11. T

Sohbet Enpara Kredi Kartı Kullananlar

Ek olarak ayda 3 tane ücretsiz taksitlendirme imkanı sunuyor. Tek çekim-Taksit ödemede fiyat farkı çıkaran ürünler aldığımda tek çekim alıp online işlemden ücretsiz bölüyorum ben
  12. T

Çok geç oldu ama üyeliğimi yeni açtım tekrar görünce yanıtlamak istedim, eski telefonum huawei de güneşte okunurluğu artır modu vardı bu da öyle bir şey muhtemelen ayarlarda vardır. Ben de 3 gün önce aldım cihazımı, alana kadar sadece okudum artık üye olma vakti gelmişti :D grisinin gerçekten...
Üst Alt