topaloglu321 kullanıcısının son içeriği

1. T

HyperOS Redmi note 12 pro +Dirençli Hyper güncellemesi geldi?

Arkadaşlar son durum nedir? Bende Note 12 Pro+ yazılımsal kayıtlı cihaz var, hyper os a geçmek istiyorum? kayıt bozulmadan nasıl kurulum yaparım? Bir kılavuz hazırlayabilirsek süper olur
  2. T

Çözüldü YouTube vanced izlenme geçmişini kaydetmiyor

Youtube için uyguladım, halen işe yarıyor, tşkler
  3. T

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Cihazı nasıl farklı cihaz gibi gösterebiliriz? Ayrıca cihaz sadece bu numarada banlı, aynı cihazda farklı numara kullanılabiliyor.
  4. T

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Arkadaşlar kardeşimde, Note 12 Pro+ telefon var, orjinal whatsapp ı yüklese dahi kendi numarasıyla hiç bir şekilde o telefonda kullanamıyor. Başka telefonlarda kendi numarasıyla giriş yapabiliyor. Telefonu formatlarsam sorun çözülür mü deneyen oldu mu? Veya cihazı değiştirmeden orjinal...
  5. T

HyperOS Miui_RUBYIDGlobal_OS1.0.2.0_Mod by Promeo123 A14

Bu rom note 12 pro için mi, yoksa pro plus için mi anlayamadım? Bir de Note 12 Pro Plus'ta imei ler silinmeden bu romu nasıl yükleyebilirim?
  6. T

Rehber Youtube Vanced Varsayılan Yapma

bende de aynı problem var maalesef. Çözebilen var mı?
  7. T

Rehber [REHBER] 4PDA Sitesine Üye Olmak!

Teşekkür ederim. İşe yaradı
  8. T

Rom Mi 9T Android 12 Rom Derlemesi

güzel konu olmuş teşekkürler..
  9. T

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Ne zaman gelir stabil resmi rom? Tarih var mı Xiaomi den gelen.
  10. T

Soru Rehberde Exchange Kişilerinin Görünmemesi

Aynı dertten bende müzdaripim hocam çözümü bulabildiniz mi? Sıkıntı eklediğim 2 resim arasında görülüyor. Ben xda forumda da konu açtım bu iş için. Link aşağıda Buraya tıklayın
  11. T

Soru 9T Pro mu K20 Pro mu alınmalı ?

Global rom'a geçtikten sonra OTA güncellemeleri ile gidersek sorun olmaz diye düşünüyorum. Global ROM'da iken Band 20 dışında telefon yazılımsal olarak Mi 9T Pro ile aynı oluyor gibi düşünemez miyiz?
  12. T

K20 Pro'nun sıkıntısı nedir o zaman? Tavsiye etmeme nedeniniz?
  13. T

Bende K20 pro kullanmayı düşünüyorum, Band 20 dışında ne gibi sorunlar yaşadınız?
  14. T

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Teşekkürler
Üst Alt