tolgakamil kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Son Endonezya romunun üstüne kurdum fakat widget duvar kağıdı gibi menüler miui 12.5 taki gibi hala. Sizde de öyle mi acaba. Yoksa format data yapıp sıfırdan kurarsam düzelir mi?
  2. T

MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.1.1.0.RJDTRXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Telefon ve mesajlar uygulaması miui nın kendi uygulaması mı yoksa Google mı kullanıyor
  3. T

Tema Jiyan Colorful miui 11 / 12 uyumlu

Emeğinize sağlık miui 12 için mtz linki alabilir miyim
  4. T

MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

İlk yüklediğim zaman şarja taktığımda kilit ekranında altta mah değerini gösteriyordu. Ama bu temanın özelliği miydi yoksa romun mu hatırlamıyorum. Sizde var mı öyle bir özellik
  5. T

Tema Born in Turkey Markette Yayında (MIUI 12 Destekli)

Teşekkür ederim tekrardan ellerinize sağlık
  6. T

Tema Born in Turkey Markette Yayında (MIUI 12 Destekli)

Merhabalar emeğinize sağlık. Ana ekrandaki saat müzik çalar widgetı bende aktif olmadı. Widgetlarda baktığımda da göremedim. Acaba nasıl bulabilirim.
  7. T

Uygulama Mi8SE Stabil Google Camera [9.0]

Portre modunda çekmeye çalıştığım zaman ana ekrana atıyor
  8. T

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Scorpio için hala 8.8.30 sızmadı sanırım :/
  9. T

Şu değişiklikler listesini en azından İngilizce yayınlasalar da ne geldiğini anlasak
  10. T

Bundan sonra sadece OTA üzerinden mi güncelleme dağıtacaklar
  11. T

Note 2 için link var mı acaba
  12. T

Mi note 2 için link var mı arkadaşlar resmi siteden linkler kapanmış sanırım dün akşamdan beri indiremedim
  13. T

Yarın tekrar temiz bir kurulum yapayım. Bakalım sonuç değişecek mi?
  14. T

Bluetooth konusunda sıkıntı yaşayan var mı acaba? Son iki sürümde de Bluetoothu açmaya çalıştığım zaman hata verip kapatıyor
Üst Alt