tolgabjk98 kullanıcısının son içeriği

1. tolgabjk98

Yardım MIUI hesabı şifresi unuttum

Abi ulaşabileceğim WhatsApp numarası veya bağlantı varmı iletişim kuracağım?
  2. tolgabjk98

Çok eski abi telefon no bilmiyorum yoksa zaten 2dkda acardim
  3. tolgabjk98

Merhabalar Hesap şifresini unuttum telefon açıldığında kilitlendi diyor, Nasıl kaldırabilirim, 3 saattir uğraşıyorum giriş yapamadım. İlgilenenlere teşekürler.
  4. tolgabjk98

Yardım .

Yok hiçbir şekilde 20 saniyeden sonra microfondan ses gitmiyor şimdi ingilizce olarak google arattım. mic not working on normal voice call - Redmi 4A - Xiaomi MIUI Official Forum 4-5 kişide aynı sorun mesajları okudum,herkesde olmamış.Ben böyle şaçmalık görmedim teknoloji tarihinde
  5. tolgabjk98

Yardım .

Benim telefonum beyaz renk acayip derece arka cam kaygan hafif eğilimli yere koy direk yerde telefon,bide suda gelmiş olabilir. Bunun sonucunda hasar meydana gelmiş olabilirmi ki hasar olsa hiç ses almaz diye düşünüyorum çünkü yazılımsal gibi sorun bu çünkü
  6. tolgabjk98

Yardım .

Çalışıyor sensörlerin hepsi lineage os kuruyom inş onda düzelir 1562674756 Ses sensörü olabilir belki çünkü sesi 20.ci almıyor,mic deliklerinden bir tanesine sert üfleme yada vurma sonucu 4-5 saniye gelip tekrar kesiyor ses almayı 1562675311 Lineage de etki etmedi video kayıttayken 20...
  7. tolgabjk98

Yardım .

Aynen persistde olmazsa bluetot kulaklık denicem,videolarda mi8se kasa içine baktım.Sarj soketiyle mic board bir parça belkide o yüzden kulalığada etki etmiştir.
  8. tolgabjk98

Yardım .

Evet doğru ama baya bir rom denedim bir tane romda sesi tam 40.saniyede almıyordu,diğerlerinde hep 20 saniyede o yüzden aklıma takıldı inş yaparım çünkü persist konusunda sık rastlanmayan sorunlara neden oluyor benimkide aynısı google aramadık yer bırakmadım. Samsung not 3 olmuş ses belli...
  9. tolgabjk98

Yardım .

Hayır şuan lineage rom kuruyom olmazsa son onu yapıcam çünkü biraz riskliymiş brick olma gibi durumları varmış biraz karışık bilgim net yok videolardan yapılması gerekenleri öğrenip denicem inş başka soruna neden olmaz :)
  10. tolgabjk98

Yardım .

Buldum persist dosyası bozulmuş olabilirmi ? bozulsa böyle etki yaparmı sizde ? 1562671425 Rehber - Persist Nasıl Yüklenir? Konusu var bakabilirmisiniz.
  11. tolgabjk98

Yardım .

Hepsinde aynı görüşme sırasında,video kayıtta,ses kayıtta,mic test proğramında 20 saniyede kesiyor. Kaçtane telefoncuya mesaj attım bilen yok daha öncede böyle sorun olmamış, Birisi yazdı anakarttında sorun olabilir 400tl microfon sorunu için 400tl istenirmi ekran kırılsa keşke ona versem. Ama...
  12. tolgabjk98

Yardım .

Şarkı açarken kayıt yapıyom zaten misal ses almayı kesince mic deliklerine vurunca 3-5 saniye alıp tekrar kesiyor. Kulaklık takıp ondada denedim kapandığında onunda mic deliğine parmağımla vurunca sesi algılayıp kapıyor. 1562670243 Tek mic girişi yok üstelik desemki bozuldu mesela telefonun...
  13. tolgabjk98

Yardım .

Bundada tam 19. saniyede sesi kapatıyor. Ya acaba misal rom hariçi telefonun içinde mic ayarları varmıdır proğramsal böyle bir şaçmalık 20 senedir görmedim. Baya rom attım belki soruna neden olmuştur ?
  14. tolgabjk98

Yardım .

Bu aynı şekil twrp den yükleniyor dimi abi ?
  15. tolgabjk98

Yardım .

Dediğiniz bu sürüm galiba bununda denedim.
Üst Alt