tolga0732 kullanıcısının son içeriği

1. tolga0732

Yardım Poco x3 pro Qcn yedek

Merhaba arkadaşlar elinde poco x3 pro qcn yedeği olan var mı ?
  2. tolga0732

Çözüldü xiaomi yazılım için driver yüklenmiyor.

driver pack solution kullan eğer el ile olmuyorsa
  3. tolga0732

Soru Twrp rom yükleme hatası

Veriyor hocam
  4. tolga0732

Soru Twrp rom yükleme hatası

Arkadaşlar redmi note 5 twrp üzerinden rom yüklerken siyah ekranda kaldı bootloader açık yardımcı olabilecek var mı? Sanırım yetkili hesap istiyor
  5. tolga0732

Yardım Redmi note 8 mi account sorunu ?

Arkadaşlar 2.el redmi note 8t aldık. cihaza format attık ve mail üzerinden mi hesabı alınmış. Fark etmedik Numara yok sahibine ulaşamıyoruz. Nasıl çözebiliriz cihaz mi mi account da kaldı. Bootloader kapalı
  6. tolga0732

Yardım Mi hesap ekleme hatası

mi kilit açma başvurusu yapmak istiyorum ama hesap ekleye bastığımda bu numara ile çok defa giriş yapılmış diye bir yazı geliyor. Başka sim kart takınca oluyor ama Bu numarayı tekrardan kullanmanın bir yolu var mıdır ?
  7. tolga0732

Yardım Arkadaşlar geçenlerde telefona IMEI attım fakat parmak izi yapmak istediğimde hata alıyorum parmak izi kilidi koyamiyorum

mi 9se' de başıma gelmişti. Twrp üzerinden temiz kurulum ile düzeldi diye hatırlıyorum
  8. tolga0732

Yardım Mi Box S 4K Youtube vanced sorunu

uyumlu uygulama içi sesli komut çalışıyor
  9. tolga0732

Qcnbuilder editleme sorunu

evet bugün bende aynı durum ile karşılaştım. Sanırım yeni sürüm çıkması gerek
  10. tolga0732

eyvallah hocam araştırdım vanced kadar iyi çalışan bir program buldum smart youtube şimdi yükledim stabil çalışıyor. sesli komut ile aramada yapıyor. Şimdilik bunu kullanacağım bir sıkıntı olursa dediğiniz yöntemi deneyeceğim
  11. tolga0732

Mi Box S 4K kullanıyorum ancak youtube reklamlarından bıktım. youtube vanced kurduğumda uyumsuzluk oluyor telefonda ki gibi stabil çalışmıyor. Düzgün çalışan bir sürümü var mıdır? Yapabilen oldu mu acaba ?
  12. tolga0732

Yardım Xiaomitool v2 procedure error occurred hatasi

Hocam şöyle söyliyeyim bu benim belki 10. cihazım ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum. Usb hata ayıklamarı komple açım şimdi yine aynı Sizin cihaz nedir ?
  13. tolga0732

Yardım xiaomitool v2 diyalog hatası

denedim olmadı 2.0 port denedim. verdiğiniz driver kurdum olmadı
  14. tolga0732

Yardım xiaomitool v2 diyalog hatası

Hocam bende şu şekilde gözüküyor tüm driverleri kurdum hata ayıklamada açık. daha önce hiç başıma gelmedi ilk defa oluyor
  15. tolga0732

Yardım redmi note 9pro diyalog sorunu

açık hocam zaten yinede görmüyor.
Üst Alt