tokatcı kullanıcısının son içeriği

1. tokatcı

Recovery mi 8 twrp takılı kaldı

arkadaşalar recoveryde kalmasının sebebi twrp nin android12 ile uyumsuzluğundan dolayı fastboot moda alıp pixelexpranceın twrp sini yükleyin ozaman açılıyor veri kaybı olmadan
  2. tokatcı

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

android 12 uyumlu twrp yüklemediysen bootloop oluyor dikkat et telefon öyle kalırsa Pixel experience ın recoverysini yükle açılır full wipe yapmana gerek yok
  3. tokatcı

Yardım redmi note 8 pro bluetooth kulaklık sorunu.

Herşeyi denedim bende fakat düzelmedi eski Roma dönesim var bu yüzden
  4. tokatcı

Yardım Mi 8 Ekran Garip Sorun

Bazen klavye yıkmadıgı içinde yapabiliyor 1 aydan beri Bende de oluyor aynı sekil sonuygulamaları temizleyin e düzeliyor neyin sebep oldugunu hala anlayamadım
  5. tokatcı

https://download.pixelexperience.org/Dipper android 12 de var 11 sana kalmış istediğini indir gapps yükleme gerek yok
  6. tokatcı

Miui 13 rom var elimde ama.daha stabil değil beta asamasinda en büyük sorunu şuan ekranı kilitlediginde derin uykuya geçiyor soft yeniden başlatma ekranı kilitlediginizde çağrı gelmez mesaj gelmez günlük kullanım için uygun degil ama şuna emin olabilirsiniz arayüz çok akıcı yağ gibi mübarek...
  7. tokatcı

2-3 güne kendine gelir ki gelmiştir
  8. tokatcı

Temiz kurulum yaparsan hiçbir sıkıntı yaşamazsınız kurduğunda pişman olmassın
  9. tokatcı

Yardım Bsg gcam bir türlü çalışmıyor

X den sonraki sürümler sorun çıkartıyor x ten daha eski sürümleri dene
  10. tokatcı

Yardım Eu 12.5.2 Gps Sorunu

Bende yükledim ama GPS'de herhangi birsorun yok herşey düzgün çalışıyor
  11. tokatcı

Çözüldü Eu Rom Güncelleme

Evet o sekilde güncellemenin adi ota herseyi otomatik yapiyor sen birseye dokunma
  12. tokatcı

Evet o romda ota cüncellemesi destegi var öylede yükleye bilirsin manuel cüncellemede yapabilirsin senin için ota güncellemesi daha iyi sen bu sekilde yap
  13. tokatcı

Bir sıkıntı olmaz yükle telefon biraz daha rahatlar iyi bellek optimizasyonu var miui12.5 güncellemesi
  14. tokatcı

Yardım Redmi 9T Eu Rom

Oda aklıma geldi yedek vardi onuda flahladim oldı. Bir daha da ugraşamam globale döndüm saolasin
  15. tokatcı

Yardım Redmi 9T Eu Rom

Acilisa kadar hersey normal mi aktivasyonunu yapmak istedigimde hem sebeke gekmiyor hemde wifi baglama sorunu okuyor wifi yi aktif ettigimde aktivasyin ekranina atiyor
Üst Alt