Tnrsk kullanıcısının son içeriği

1. T

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Hocam magiskdeki sistemsiz host desteginin tikini deaktif edince duzeldi seninkide diger reklam engelleme modulleride calisiyor su an
  2. T

Kurdum hala banamisin demiyor reklamlar, bastan herseyi sifirlayip rom aticam
  3. T

Tamam hocam önceki miui 11 de systemless host aktif yaptığımda reklamlar gitmişti zaten miui 13 kurdum sıkıntı çıkarınca wipe yaptım factory reset yapıp 11 kurdum tekrar aynı romu kurdum aynı magiski kurdum ama şu an 2 tane reklam engelleme modülü var ise yaramiyorlar, rom kurulumunda sıkıntı...
  4. T

Cihazım mi 6 android 9 magisk yüklü olunca root olmuyor mu? Bi kaç rom arasında geçiş yaptım her kurduğumda önce Google önceden yüklü olan uygulamalarimi otomatik kendi kendine yukluyordu bu sefer yüklenmedi, magiski ve modülleri kurdum ama hiç birşey değişmiyor magisk içinde uyarı hata yok...
  5. T

Ben miui 13 den miui 11 geçtim daha önce çalışan reklam engelleyiciler şu anda çalışmıyor, bu modülü kurayım dedim ama hala çayır çayır reklam çıkıyor her yerden neyi yanlış yaptım acaba
  6. T

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Ben modulu kurup yeniden baslatiyorum, ama magisk icinde modul gorunmuyor, ve kamera acilamadan kapaniyor.
  7. T

Yardım Kameram Sarı ışıklı ortamda beyaz çekim yapıyor ?

Beyaz ayarinda sorun vardir hocam ama manuel cekim yapmiyorsan sıkınti olmamasi lazim
  8. T

Recovery Mi 6 Twrp 3.2.3-0 (Sagit)

herşeyi yükledim hocam,önceki komutları alıyo fastboot geçiyo telefon ama 'fastboot flash recovery twrp.img' bu komuttan sonra hiç birşey olmuyor
  9. T

Recovery Mi 6 Twrp 3.2.3-0 (Sagit)

mi 6 da şu komutu veriyorum hiç birşey olmuyor Fastboot flash recovery twrp.img
  10. T

Yardım Mi 6 Cepte Kapanma Sorunu

Bende de var ayni sorun kullanirken basima gelmedi sadece isyerinde cebimdeyken bazen aliyorum telefonu sim sifre bolumu cikiyo karsima resetliyo kendini, tuslara basiliyo sanirim cepteyken
  11. T

Yardım Unlock başvurusu yaptım ama mesaj gelmedi.

arkadaşlar mi unlock uygulamasını açıyorum mi hesabımla giriş yapıyorum sonra verifying falan bi süreç oluyo sonra your device isn't supported mi unlock yazıyo altındaki go tuşuna basınca tekrar mi unlock indirme sayfasına atıyo beni böyle bi kısır döngü oluştu
  12. T

Yardım Unlock başvurusu yaptım ama mesaj gelmedi.

Benzer sorun bende de var bana mesaj geldi kilidinizi kaldirabilirsiniz diye unlock programini indirip kurdum actim ama program beni yine unlock yazilimi indirme sayfasina yonlendiriyor
Üst Alt