tnkys kullanıcısının son içeriği

1. T

Hepsiburada Hangi Rom İle Gelecek ?

Eren anlamıyorum ki bu işlerden olduğum ilde de anlayan olacağını sanmiyotun
  2. T

Hepsiburada Hangi Rom İle Gelecek ?

Kardeşim bana bugün geldi hepsiburada dan Çin sürümü geldi. Yarı İngilizce yarı Türkçe . satıcıda hepsiburada nın kendisi. Form da dediklerine göre sahte room çünkü güncelleme yapmıyor.
  3. T

Xiaomi(ithalatçı garantili) ürünleri satın alacakların dikkatine!!!

İşte o dediklerln bana çok yabancı kelimeler yani yapmaya kalksamda nasıl olacak ki. Zoruma giden para vermişim niye düzgün bir ürün göndermiyor. Dedikleri Anlayabilen biri olsam belki de çok kolay bir işlemdir ki imkan da yok. Yani bulunduğum ortamdan dolayı PC falan da yok.
  4. T

telefonu aldık yeni verdi hata

Arkadaşlar merhaba şu ilden diyemiyorum görev gereği bir ordan oraya. Telefonu aldık bugün hepsiburada dan bi geldi nurdan okuduklarını göre Çin sürümü sahte root var gibi. Yarı Türkçe yarı İngilizce ve sistem güncellemesi yapmıyor. Arkadaşlar anlatmış ama ben dağda bayır da bilgisayar bulup...
  5. T

Rehber Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

Arkadaşlar anlattıklarını z o kadar uzak geliyor ki dağda it ağlamaktan unutmuşuz bunları. Mi5 32 gb lık aldık yeni. Yarısı İngilizce yarisi Türkçe ve miumi7 var sistem güncellemesi yapmıyor. Ben bunu nasıl halledebilirim.
  6. T

Xiaomi(ithalatçı garantili) ürünleri satın alacakların dikkatine!!!

Hepsiburadadan bende aldım bugün itibariyle. mi5 miz geldi gelmesine lakin Çin sürümü yarı Türkçe yarı İngilizce . aradım cevap verecekler bakalım. Sahte root atılmış diye okudum nurdan. Ve sistem güncellemesi yapmıyor. Onun dışında gayet memnun kaldık telefondan
  7. T

Yardım Mi 5s Güncelleme problemi

Arkadaşlar bugün eşime aldım mi5. Yarı türkçe yarı İngilizce. Miumi 7 var sürüm güncellemesi yapmıyor.
Üst Alt