tnhnyldzsy kullanıcısının son içeriği

1. tnhnyldzsy

Çözüldü Mi 10 Orjinal Telefon ve Mesajlar uygulaması

bende öyle düşünüyorum onda problem yok ama hani eğer bildirmenin faydası, bir yardımı olacak sa ne ala bize
  2. tnhnyldzsy

ya beni mutlu eden şey performansı benim içi kamera arkaplanda kalıyor herhangi bir uygulamadan diğerine geçtiği zaman ki hızı adamı tatmin etmeye yeter ama romda şöyle bır sıkıntı gördüm mesele ayarlar uygulamasına girdiniz sonra an ekrana gelirken küçük bir animasyonu oluyor ayarlar...
  3. tnhnyldzsy

Anladım Çok teşekkür ederim
  4. tnhnyldzsy

Çok teşekkür ederim bu arada miui 12 çok fena birşey sadece miui 11 deki fonttan farklı sanırsam
  5. tnhnyldzsy

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim ben miui 12 den önce ilk defa böyle bir forumda uzman kişilerle iletişime geçerek bir eylem yaptım benim için müthiş bir tecrübe fazlasıyla heyecanlı bir tık korku da olsa güzel bir deneyimdi çok teşekkür ederim
  6. tnhnyldzsy

evet hocam hayırlısıyla bi bitsin artık :D
  7. tnhnyldzsy

room tekrar kuruyorum format data yapacağım ama room bittiği ekranda tekrar wipe yapmam gerekiyormu?
  8. tnhnyldzsy

Hocam pcde cihaz gözükor ama hafıza ile alaklı bilgiler gözükmüyor ve dosya kopyalamıyor ne yapmalıyım
  9. tnhnyldzsy

peki tekrardan uyguluyorum adımları
  10. tnhnyldzsy

magidsik kurmasam daha sonra kursam sadece root ile alaklı bir şey değil mi ?
  11. tnhnyldzsy

twrp tekrar attım şu an rom kopyalanıyor kurulum yapacağım burada hataya sebep olan magidisk olabilirmi ?
  12. tnhnyldzsy

twrp kurdum, (reboot>recovery , Twrp açıldıktan sonra Wipe -> advanced wipe -> 4 wipe yapıyoruz (dalvik,cache,system,data) sildikten sonra twrp ana ekrana gelip yükleyeceğimiz rom ve isteğe bağlı magisk (root) dosyalarını telefon hafızasına atıyoruz. Twrp ana ekranda install kısmından XXXX rom...
  13. tnhnyldzsy

Hocam Cihaz açılırken fastboot ta kaldı bunun için de önerilen çözümü yapıyorum ama hala fastboot ta kalıyor
  14. tnhnyldzsy

Anladım Hocam Teşekkürler indirme hızımda bir problem var yükledikten sonra tekrar yazarım hocam tekrardan çok teşekkür ederim
Üst Alt