tlserkan kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Şimdilik relese dursun artık o kadar da fark etmez zaten android 10 a göre baya iyi geldi
  2. T

MIUI 12.5 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Evet ya eaa dicektim. Evefone telefonu, global yazıyorda eaa romu var, onun güncelini kurdum. Güncelleme geri çekilmiş nedense.
  3. T

Açıkcası TWRP filan yükleyip ordan uğraşmak istemiyorum böyle daha güvenli ve hızlı oldu. Bir daha yaparsam direk çin romuna geçeyim 👍
  4. T

Evet hocam oda güzel olmuş teşekkürler. Bu mitools ile çin romu flashlanmıyor Mu acaba? Direk eu olduğu için bende eu güncel versiyon yükledim keşke çin romunu deneseydim :D
  5. T

Evet daha iyi oldu sanki bu arada animasyon sadece parmak izinde oluyor niye normalde olmuyor acaba :) Android 11 e geçmek telefona biraz daha iyi geldi sanki, yakında 12.5.5 de gelecek galiba o zaman biraz daha iyi olur
  6. T

Gelmeyen güncelleme için bende bugün BL kilidi açtım çok garip hiç gün filan bekletmedi direk kilit açıldı ancak telefon sıfırlandı bunu bilmiyordum 😂 Sonra da mitool V2 ile direk fastboot romunu yüklettim gayet basitmiş.
  7. T

Yok hocam işe yaramadı, güncelleme kendisi gelmiyor. Recovery dosyasını indirip seçince de kabul etmiyor. Doğrulanamadı hatası alıyor. Bootloader kilidi ile filan alakalı mı ki? Daha hiç yazılımsal birşey yapmadım.
  8. T

MIUI 12.5 Mİ 9 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RFAEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Bu güncelleme geri filan mı çekildi? Evefone Türkiye cihazı, global rom yazıyor ancak sürüm kodu EUXM, 12.0.5 sürümünde ota olarak güncelleme gelmemiş. Recovery olarak da manuel güncelleme kabul etmiyor, doğrulanmadı hatası veriyor.
  9. T

Deneyim hocam onuda, global rom yazıyor ancak sürüm kodu QFAEUXM, bunun recovery sürümü indirip manuel yükleyim dedim kabul etmedi. Bide en son paketi indirip kurup deneyim. Birde sim kart takılı olmaması etkili olmaz galiba dimi?
  10. T

Soru MIUI 12.5

Hocam banada halen gelmemiş, evefone cihazı ancak güncelleme filan yok. Siz yapabildiniz mi?
  11. T

Merhabalar, cihazım global evefone cihazı. Uzun zamandır arızalıydı, yapıldı geldi. İçeriği olduğu gibi duruyor yani veri problemide yaşamadık. Ancak son güncelleme gelmiyor cihaza, 12.0.5 mevcut. Ne yapmam gerekir?
  12. T

Yardım Sürekli Yeniden Başlatma Problemi

Maalesef hocam içerik çok dolu olunca yapamadım henüz. İçeriğimi yedekleyip sıfırlamayı denicem en yakın zamanda. Başka kişilerde olmadığı için muhtemelen bundan kaynaklı olabilir yani.
  13. T

Yardım Tam ekran problemi

Bende mi 9 var, bazı uygulamalardan çıkarken bu hareketler telefonu yeniden başlatıyor hocam kasmayı geç :D Bu Xiaomi yazılımda adam olmaz, MIUI 12 geldi herşey bozuldu..
  14. T

Yardım Sürekli Yeniden Başlatma Problemi

Miui 12 güncellemesi ile beraber bir sorun oluştu. Günde 3-4 kez karşılaşıyorum. Hiç zamanı ve uygulaması belirli değil. Sorun şu şekilde: Herhangi bir uygulamadan geri hareketi ile çıkmaya çalışırken telefon yeniden başlatıyor. Tam ekran modunda kaydırma hareketi ile kullanıyorum. Telefon...
  15. T

Rom [Android 10] Mi9 Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.8.0 QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Böyle gelmiş bana da, inceleyip değişiklik varmı yazarım.
Üst Alt