tlp gnys kullanıcısının son içeriği

1. T

Rehber Miui 6 veya 7 için Xposed Framework ve Modüllerini Kurma

Hocam v78 de bootlopda kalıyor hiç açılmıyor ilginize tskkr edrm.. Ama bence sorun dil de ... Diğer diller de sıkıntı yokken neden Türkçede sorun olsun ki...kamerada ön izleme dahi yapılmıyor (turkcedeyken) smiui de çevirinin 29.04.16 tamamen yapilandirilacagi yaziyor belki o zaman düzelir...
  2. T

Rehber Miui 6 veya 7 için Xposed Framework ve Modüllerini Kurma

Redmi note 2 de turkce de xposed hata veriyor.ingilizce yaptimi en ufak hata yok bu konuyla ilgili bilgi vermeniz mumkun mu...
  3. T

camera ve yazılım sorunu

Bende şuan 7.2.3 stabl rom yüklü ve hala kamerada ön izleme sorunu yaşıyorum remi note 2 her halde hakan hocamin dil paketi bu romlara ulaşmadı.....
  4. T

Uygulama MIUI Tweaks V.2.11 B.35 [HG Türkçe]

hocam elınıze sağlık tskkrler...
  5. T

Rehber Miui İçin Apktool Kullanımı

Birde xposed miui tweaks Türkçe de devamlı hata veriyor ayarları kisiler çevirme tuşları acmiyor
  6. T

Hocam onda kamera hata veriyor resmi ön izleme yapmıyor galeriye gecmyor
  7. T

Hocam bu dosyayı 5.0 lolipopta kullanabilirmiyiz bende redmi note 2 var jbart ile turkcelestirilir mi
  8. T

Xiaomi.eu Türkçe Çeviri [Durduruldu]

Hocam çok özür ya ben eyvallah yazdım ya tekrar tekrar özür
  9. T

Hocam özür klavye hatası
  10. T

Eteklik hocam
  11. T

Hocam bende de redmi note 2 prime var needrom sitesinden rom indirdim Türkçesi yok bu sizin Türkçe zıp dosyası buna uydurabılırmiyız??? jbart ile
  12. T

Yardım Sim kart aktivasyon sorunu

ya arkadaşlar bende zp980+ var bende önce sim kartı göruyor imei yedekten yukledikten sonra sim kartı görmuyor bana da yardımcı olurmusunuz...........
Üst Alt