Tkalkan1979 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım note 9s sebeke sorunu

Bende Avrupa global kararlı rom yüklü. Diğer telefonların çekmediği yerde çekiyor. Gayet iyi bir çekim gücü var. İlk aldığımda güncelleme yapmadan önce wifide ve mobil veride kopmalar oluyordu. Güncelleme sonrası düzeldi hepsi. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

Yardım Volte devee dışı kaldı.

Denedim hocam. Normalde zaten kullanıyordum. Güncelleme sonrası kayboldu. Bir daha da geri gelmedi. Ayarlardan da açık görünüyor ama sonuç yok. İşin tuhafı kablosuz arama açık ve çalışıyor. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Yardım Volte devee dışı kaldı.

Son güncelleme sonrası volte devre dışı kaldı. Ayarlardan açık ama devreye girmiyor. Vowifi devreye giriyor ama volte girmiyor. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.2.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Bu son güncelleme öncesinde bende şebeke sinyalinin yanında volte yazısı çıkıyordu. İlave olarak arama yapınca yada gelen aramayı yanıtlayınca 4.5g de kalıyor H+ ya düşünüyordu. Şimdi maalesef volte yazısı yok ve H+ ya düşüyor Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

Turkcell kullanıp son güncellemeyi yapan birisi volte yi deneyebilir mı acaba?? Ben de çalışmıyor şu anda Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

Ben Avrupa romunu kullanıyorum. Son güncelleme ile benim telefonda volte açık olsa da çalışmıyor. Globalde durum nasıl kontrol edebilir misiniz? Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

MIUI 12 Redmi Note 9S - Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.2.0.QJWEUXM İndirme Bağlantısı

Güncelleme ile birlikte volte kayboldu. Ayarlardan açsam bile volte devreye girmiyor. Vowifi de sorun yok. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

Rom Redmi Note 9s Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.3.0 QJWEUXM İndirme Bağlantısı

Bu rom telefonuma yüklü olarak geldi. Bu güne kadar kullandığım en kotu rom. Wifi sorunlu, Mobil veri sorunlu, kamera hatası veriyor. Kilit açılır açılmaz değiştirmeyi düşünüyorum. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. T

Yardım İnternet hız ve ping sorunu

Cihazımda 11.0.3.0 (qjweuxm) rom yüklü. İnternet hız testi yaptigimda ping sürem 96 ms. İnternet hızım 20-30 mbps arası değişiyor. Malatya merkezde daha iyi olması geriyor sanırım. Cihazla mı alakalı acaba Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

İpucu Note9s VoLTE ve VoWifi aktif etme kodları

Paylaşım için teşekkürler. İkisini de denedim çalışıyor. Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. T

Rom Redmi Note 9s - Global Kararlı V11.0.8.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Bende hala 11.0.2 0 var. Neden geç geliyor acaba? Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. T

Mod Mi 8 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

App_settings_backup klasörü olamadığı için kendim oluşturup yaptım. App settings backup tuşuna basınca balans çıkıyor sadece. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. T

Mod Mi 8 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

Ayarlara geldikten sonra restore app settifngs basınca hiç bir şey olmuyor. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. T

Yardım Şebeke artırma

Bütün apartman olarak anlaşabilirseniz bunu sağlayan cihazlar var. Ortak alıp kullanabilirsiniz. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. T

Yardım Reklam engelleme

Belki daha fazla bilen vardır. Ama ben defalarca bu telefona başka telefona rom yükledim hic IMEI gittiğine şahit olmadım MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt