tipsizzherif kullanıcısının son içeriği

1. T

Recovery Blackshark Shark 3 - Twrp 3.4.2B-0701 Beta Tek Tuş Yükleme Aracı

selamın saleyküm iyi günler benim black shark 3 cihazım var bootloader kilidini nasıl açabilirim ?
  2. T

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

hocam düzelttim cihazı eu rom stabil 10.0.1.0 yükledim herşey tamam ancak kamerada sd kart takın diyor nasıl çözebilirim.
  3. T

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

hocam kolay gelsin bende de mi8 se var güncelleme yaparken fastboot da kaldı cihaz sonra chine rom flaşladım tekrar deniyorum hep fastboot da kalıyor twrp hep uçuyor. Anlatırmısın nasıl güncellerim.
  4. T

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Hocam kolay gelsin miu 10.2.2 güncellemesini yaparken fastboot mod da kaldı cihaz ve twrp ye giremiyorum şuan Yaptığım adımlar ; Twrp den wipe Advanted wipe Ordan dalvik cache Cache System Data işaretledim Sonra sürükledim Ardından instal a girip indirdiğim dosyayı rom a tıkladım yükledi...
  5. T

Yardım Mi 8 se Güncelleme yaparken Fastboot da kaldı

Herkese kolay gelsin miu 10.2.2 güncellemesini yaparken fastboot mod da kaldı cihaz ve twrp ye giremiyorum şuan Yaptığım adımlar ; Twrp den wipe Advanted wipe Ordan dalvik cache Cache System Data işaretledim Sonra sürükledim Ardından instal a girip indirdiğim dosyayı rom a tıkladım yükledi...
Üst Alt