'AnKeBuT kullanıcısının son içeriği

1. 'AnKeBuT

Yardım Poco x3 NFC device locked

Hocam ricollino miui14 portu var. İşinizi görür diye düşünüyorum. Bulamazsanız dmden yazın yardımcı olayım
  2. 'AnKeBuT

Yardım Cihaz devamlı yeniden başlıyor !!!

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Özelden yazabilir misiniz yardımcı olmaya çalışayım. Burada yorum kalabalığı yapmayalım. Çözüme ulaşırsak gerekli bilgileri yazarız
  3. 'AnKeBuT

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Çok teşekkür ederim hocam 🤲
  4. 'AnKeBuT

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Hocam Close Logd modülünü atabilir misiniz size zahmet, ben aradım bulamadım
  5. 'AnKeBuT

Rom 17.07.2023 Promeo MIUI 14.0.1 Rom (Endonezya Derlemesi Geldi)

Şayet dosya düzenleme editleme fix yapma vs gibi işlemlerle uğraşmıyorsan, yani romu kendine göre dünleme gibi bi çaban yoksa odex kur. Deodex romlar daha çok bu tarz kullanıcılara hitap eder. Odex romlar daha hızlı ve performanslıdır.
  6. 'AnKeBuT

Soru Poco X3 nfc hyperos rom varmı?

Hemen hemen her hafta her ay sürekli olarak rom değiştirip test eden seneyen biri olarak Promeo tek geçerim. Çok stabil çok akıcı pil performansı da gayet güzel.
  7. 'AnKeBuT

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.
  8. 'AnKeBuT

Yardım Poco X3 NFC cihaz fastboot ekranında takılı kalıyor.

Hocam daha önce başıma geldiği için bilgilendirme geçeyim belki ikinci çözüme gerek kalmayabilir denemenizi öneririm. 1. Çözüm : mi fladh tool kullanırken güncel sürümlerdeki bug kaynaklı mıdır nedir artık bilmşyorum bazı doyaları yazmadan atlama yapıyor. Programda hata kodu gözükmüyor işlem...
  9. 'AnKeBuT

Yardım Poco X3 NFC cihaz fastboot ekranında takılı kalıyor.

Sadece custom rom kurarken mi oluşuyor bu sorun? flash tool ile stock roma döndüğünüzde de aynı sorunla karşılaşıyo musunuz?
  10. 'AnKeBuT

MIUI 14 EasyRom

Şu an için promeo kullanıyorum ama mutlaka deneyeceğim fırsat bulunca.
  11. 'AnKeBuT

MIUI 14 EasyRom

Eline sağlık. En kısa zamanda deneyeceğim
  12. 'AnKeBuT

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Promeo 14.0.1 ODEX kullanıyorum. Wifi, Mobil Veri, Bluetooth, Konum, Senkronizasyon full aktif. Yaklaşık 2-3 saatte bir Top Eleven oynamak için oyuna giriş yaptım 10-15 dakka civarı oynayıp çıktım. Haricinde günlük kullanım sosyal medya vs. Batarya performansından çok memnunum açıkçası
  13. 'AnKeBuT

Yardım "Kameraya Bağlanamıyor" Hatası

Arkadaşlar ben sorunu persist yükleyerek çözemedim stock firmware ve rom kurarak çözdüm. Sorunumun çözüldüğünü eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Yalnız stock rom kurarken 64 bit mi flash tool ile kurulum yapmanızı öneririm. Güncel toollar ile sorun çıkarabiliyor.
  14. 'AnKeBuT

Yardım Parmak izi sensörü çalışmıyor

Hocam merhaba. Hangi rom kullanıyosunuz bilmiyorum ama belki bunlar işinizi görebilir bi deneyebilirsiniz. Benim telefonda mevcut paketleri zipleyip ekledim.
  15. 'AnKeBuT

Yardım Otomatik Rahatsız Etme Moduna Geçme Sorunu!

Arkadaşlar yok mu bu konu ile alakalı bir çözümü olan başına gelen?
Üst Alt