TigerKHaN kullanıcısının son içeriği

1. TigerKHaN

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

Telegram ve YouTube de Global 10.3.3 için anlatım vardı. Ben ona bakarak yaptım. 1584068559 Telegram ve YouTube de Global 10.3.3 için anlatım vardı. Ben ona bakarak yaptım.
  2. TigerKHaN

Soru Mi9T pro MIUI arama ve mesajlaşma

Android 9 Global 10.3.3.0 Kullanmaktayim. SMS ve Rehberi Miui Yaptim. Diğerlerini sistemden sildim. On numara oldu valla. NOT :Bu işlemi Yapabilmeniz için bootloader kilidi açik Twrp kurulu ve Eski Google sms ve Dialleri Kaldirmak için Root gerek. Root Browser ile kaldırıyorum ben.. Kısa bir...
  3. TigerKHaN

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Hard Reset [Fabrika Format] İşlemi • [Xiaomi Hard Reset]

Ankara da iseniz Keçiören de Atapark Mahallesinde Xiaomi Telefon tamircisi var . Meşhur Bayram Kaya. Facebook da arama yap çıkacak. Tüm Xiaomi Gurublarda var. Ona götür yarım saatte halleder verir. Geçenler de Ulus dan bir arkadaşi yönlendirdik. Ayni senin durumda idi. Bootloader kilidi kapali...
  4. TigerKHaN

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

O dediğiniz twrp de alt kısım da ekran kaymasi Android 8.1 roma 9.0 uyumlu twrp kurar iseniz olur. Veya tam tersi. Yinede düzelmez ise stock rom Fastboot olani kurup yeniden twrp kurmayi deneyiniz. Eğer Fastboot rom icin uzun hikaye iş derseniz En son Firmware flashlayin twrp den.
  5. TigerKHaN

Eski taban Pitchblack kurmuş olabilirsiniz. Yenisini kurun . 2.9.0 R3 gibi versiyon nosu olacakti. Alternatif olarak da Rama 982 ye ait olan Twrp 3.3.1.0 V6 olanı kurun. 9.0 Pie romlar için bu iki twrp idealdir. Veya stabildir.
  6. TigerKHaN

Bootloader kilidi açacaksin öncelikle.( Bir hafta süre veriyor açılabilmesi için) Twrp kuracaksın. Twrp den Magisk 19.3 zip Root paketi yükleyeceksinki Cihaz rootlansin
  7. TigerKHaN

Ana Başlık [İNCELEME] Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global - ANA KONU İnceleme ve Teknik Özellikler

Ayarlarda Kilit ekranı ve parola da Gelişmiş de Akıllı cep modu veya Akıllı kılıf modu kapatın gider
  8. TigerKHaN

Yardım Kamera Bulanıklık sorunu???

Android sürümünüze uygun Fastboot rom içinde images içinde Persist var. Onu twrp den yükleyin.
  9. TigerKHaN

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Oxygen Os [9.0 Pie]-[PORT] Custom Rom

Ben de de ayni oldu. 2-3 farklı twrp lerle de denedim Yeniden indirdim. Bir türlü olmadıydi
  10. TigerKHaN

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu

Zaten mmengi Hoca da mi 9 se aldi. Umarim yardımcı olacaktır
  11. TigerKHaN

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Otomatik TWRP Recovery Yükleme Aracı

Önce Guncelleme yapip . Twrp den çıkmadan Magisk 19.2 yükleme yapmaniz gerekirdi. Biz öyle yaptik gitmedi.
  12. TigerKHaN

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Batık Recovery Project S-v1.4.5 [TWRP]•[3.2.3.0]•[OFFİCİAL]

Burasi Note 6 Pro konusu. Siz kendi cihaziniz konusuna bakınız. Yukarıdaki yaptığınız işlem cok yanlış. Note 6 pro nun twrp kurmaya calismissiniz
  13. TigerKHaN

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Google Kamerayi aç Ayarlarına gir. Gelişmiş e Tıkla Base Model yazan yere gir Front Camera : Nexus 6 P Back Camera : Pixell 3XL Yap düzelir.
  14. TigerKHaN

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Şu konudaki gibi Yükle Twrp yi daha kolay. Recovery - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Otomatik TWRP Recovery Yükleme Aracı
Üst Alt