Thurg kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

Miui 14.0.12 versiyonunda kontrol merkezini eski haline nasil getirebilirik 1705521088 Miui 14.0.12 versiyonunda kontrol merkezini eski haline nasil getirebilirim
  2. T

Uygulama Ekran görüntüsü alma

güncelleme sonrası birçok xiaomi modelinde 3 parmak olayı çalışmıyor malesef
  3. T

Rehber Redmi Note 9/10x 4G / Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick / MTK Bypass Auth

Yapılan işlem sonrası her iki sim yuvasının da imei bilgilerinin sıfırlanmış olması normal mi. değil se çözümü nedir
  4. T

Yardım Mi 10 lite 5g tam ekran görünüm sorunu

pratik bir çözüm olmuş :)
  5. T

MIUI 12 Mi 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.2.0.RJIMIXM İndirme Bağlantıları

12.1.2 ilk geldiginde tam ekran sorunu vardi. Farkli launcherlarda tam ekran hareketleri çalışıyor mu? Bir onceki guncellemede sadene stock launcher da calisiyor, harici kurulan launcherlarda calismiyordu. Sorun cozuldu mu acaba? Mi 10lite 5g
  6. T

MIUI 12 Mi 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.4.0.RJIEUXM İndirme Bağlantıları

Farkli launcherlarda tam ekran hareketleri çalışıyor mu? Bir onceki guncellemede sadene stock launcher da calisiyor, harici kurulan launcherlarda calismiyordu. Sorun cozuldu mu acaba? Mi 10lite 5g
  7. T

valla hocam ilk android telefonumdan itibaren Buzz Launcher'ı kullanıyordum. mağazadan kalkmış olmasına rağmen yedek dosyalarımdan apk sını alıp kullanmaya devam ediyordum. Mi 10 Lite de o launcher doğru düzgün çalışmadı. ona en yakın olarak Nova yı buldum. alışkanlıklarımdan vazgeçmekte...
  8. T

benim cihaz da yurt dışı fakat imei işlemleri tamamlanmıştı. ben her ihtimale karşı twrp den yine de efs yedeğini aldım. fakat gerek kalmadı. sorun yok şuan. bu konuda imei işleminden daha iyi anlayan birisi yorum yaparsa daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
  9. T

twrp üzerinden 12.0.2 ye döndüm. nova launcher de hiç bir sorun kalmadı. sorunu bu şekilde çözdüm. 12.5 i bekleyeceğim artık öncesinde güncelleme yapmayacağım :)
  10. T

Sanmiyorum hocam. Aksama kadar cozum bulamazsam aksam down yapip eski surume donecegim ben.
  11. T

Ayni sorunu bende yasiyorum. Nova launcher de bir turlu calismiyor. 12.1.2 kurduktan sonra basladi 1609315604 Bir de tam ekran görünümü ismi sistem navigasyonu diye geçiyor şuanda
  12. T

Soru En iyi ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir?

MiuiMiX 20.3.26 versiyonunu kullanıyorum, oldukça başarılı.
  13. T

Yardım Analog tuş sorunu

benzer sorunu bende yaşıyordum, global kararlı romda yapıyordu, rom değiştirdim sorun çözüldü. tuşlar tepki vermiyor, 2-3 dakika telefonu kendi haline bırakınca sorun düzeliyordu, yada dediğin gibi yeniden başlatınca.
Üst Alt