thirdeye kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Mİ8 LİTE cihazımı güncellemeli miyim?

Gunellemeyi biliyorum da riske giremedim sebeke sorunu yasar miyim acaba diyerekten
  2. T

Soru Mİ8 LİTE cihazımı güncellemeli miyim?

Arkadaslar merhabalar su an cihazim 10.0.3.0 surumunde 10.2.2.0 guncellemesi geldi, lakin bu surumde telefonda internet baglanti problemi yasamisti cogu arkadas o nedenle guncelleme yapmadim simdiye kadar. Zannediyorum 10.2.2.0 güncellemesinden sonra bir guncelleme daha aldi telefon. O sürümde...
  3. T

Yardım Oyunlarda aşırı ısınıyor

Bunu ben de yaşıyorum lakik baska marka telefona sahip arkadaslarim da yasiyor. Bu durumun sebebinin havalarin isinmasi olduğunu düşünüyorum.
  4. T

Soru Mi 8 lite Stabil Pie Güncellemesi

10.2.2.0 gozukuyor halen 1553172835 10.2.2.0 halen
  5. T

Soru Mi 8 lite Stabil Pie Güncellemesi

Mobil ag problemli yasamamak icin 10.2.2.2 bilmem kac guncellemesini yapmamistim ben. Bu haldeyken pie gelir mi ? Yoksa o guncellemeyi yapmam mi lazim?
  6. T

Soru MI 8 LITE BEKLEME MODU SARJ KULLANİMİ HAKKİNDA

Merhabala bekleme modu sarj kullanimi yuzde 17.6 gozukuyor normal mi sizce? Bu aralar sarjim hizli azalmaya basladi yazilimsal bir problem olabilir mi? Benim kullanim surem mi artti anlayamıyorum :)
  7. T

Yardım Ses Acma kapatma tuşu hakkinda

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  8. T

Sorunum halen cozulmedi yardim edecek kimse yok mu
  9. T

Merhabalar yardim edecek kimse yok mu
  10. T

Oradan da kulaklik ayari cikti hocam 1550864998 Yok mu yardimci olacak :( 1550865090 Oradan da kulaklik ayari cikti hocam anlayamadim boyle değildi normalde ama sonradan boyle oldu
  11. T

Hocam ses kontrolu diye bir sekme yok o bolumde
  12. T

Merhabalar mi8 lite telefonumda ses acma kapatma tusu medyanin sesini acip kapatmamaya basladi, medya acikken bile sadece zil sesini acip kapatıyor nasil duzeltebilirim?
  13. T

Yardım Mi8 Lite Almaya Değer Mi

Merhabalar gecen hafta ben de mi 8 lite cihazi aldim. Forumlarda okudugum kadariyla yazilimsal problemlerin sonradan gelen 10.2.2.0 guncellemesi kaynakli oldugunu gordum. Telefon bir alt surumde gelmisti, bu güncellemeyi yapmadim. Simdilik bir problemim yok cok memnunum cihazdan.
  14. T

Çözüldü PUBG TAM EKRAN PROBLEMİ

Merhabalar, bugun hepsiburada üzerinden aldığım mi 8 lite cihazım elime ulaştı. Pubg'i tam ekran olarak açmıyor, ayarlardan çentikli ekran seçeneğini seçtim ancak alt barın denk geldiği yer siyah olarak gozukuyor. Nasıl düzeltilebilir? ekteki resimde sağ tarafta görebilirsiniz. tam ekran...
Üst Alt