thewhitewolf89 kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

ortalama 22-23 saat 1710881360 Oyun ve şebeke çoğunlukla.
  2. T

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Böyle bir imkanla ben olsan 13'ü satarım üstüne 10 bin ekleyip galaxy tepe model alırım. Örneğin s23 yurtiçi ikinci el bulunur o fiyata.
  3. T

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Yaklaşık 3 aydır dirençsiz çin modeli xiaomi 13 kullanıyorum. Sosyal medıa youtube vs. aktif kullanmama rağmen minimum 7 saat alıyorum. Ekran titreme olayı hiç olmadı. Tek sorun yaşadım şuana kadar o da sinyal bazen kendiliğinden gidiyor, bunu bir kaç arkadaş dile getirmişti. Direnç konusuna...
  4. T

Hyper'e güncelleme den başvuru yaptım, bir hafta sonra açtım. Sonra sıfırdan hyper yükledim.
  5. T

Xiaomi 13 telefon aldım kilidini açtım. Sıfırdan kurulum yapayım dedim romu indiremiyorum daha doğrusu çok ağır iniyor saniyede 10-20 kb arasında hız alıyorum, daha hızlı indirmenin bir yolu yok mu ? İnternetimde herhangi problem yok 75 mb hız alıyorum.
  6. T

Soru Xiaomi 13 Global vs China

Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.
  7. T

Soru Xiaomi 13 Global vs China

Hocam cihazı aldınız mı ?
  8. T

Soru Xiaomi 12 tavsiye edilir mi

Bu model de iyi ama ekran çok büyük taşıması zor, bir de kamerasi nasıl sizce ?
  9. T

İnceleme Xiaomi 12X Genel Deneyim İnceleme ve Mi 10 Pro ile kıyas

Hocam kayıt yaptınız mı telefona.
  10. T

Eyvallah hocam biraz araştırdım dediğin gibi çift katmanlı olduğu için sıkıntılı. Aslında çok güzel kompakt bir telefon kayıt olsaydı güzel olurdu. Neyse şimdilik samaunga devam.
  11. T

Selamün aleyküm cümleten. İki aydır Samsung S20 FE kullanıyorum ama alışamadım. Bunu satıp yurtdışı Xiaomi 12 almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi herhangi kronik sorunu var mı. Malum mi 13 yurtdışı fiyatı bile uçtu, en makulu Xiaomi 12.
  12. T

Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

Denedim malesef olmadı. Şuan stock avrupa romu kullanıyorum.
  13. T

Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

Bu romu kurdum telefonuma ama sim görmüyor. Başka custom rom deneyim dedim yine sim görmüyor wifi çalışıyor onda sıkıntı yok. Mecburen tekrar stock Roma döndüm. Telefon yurtdışı IMEI repairli. Senelerdir kullanırım telefonu böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Üst Alt