Thescp kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım mi5s twrp

arkadaşlar cihazı kapattım tekrar açmak istediğimde direk twrp modda açılıyor sebebi ne olabilir
  2. T

Yardım Mi5s parmak izi okuyucu

Aynen hocam 31 tane görünüyor muhtemelen okuyucu arizalandi 1546612044 Ama soylede bir durum var yeni parmak izi eklemeye calistigimda tamamlamasa bile bir kac defa okuyor parmagi hatta kilit ekranda 10 denemeden 1'inde ekrani parmak izi ile aciyor. Bu yuzden yazilimsal mi acaba diye dusunuyorum.
  3. T

Yardım Mi5s parmak izi okuyucu

Mi5s cihazim bir kac gundur parmak izi okuma ozelligi calismiyor. Home buton ozelligi calisiyor ama parmak izi calismiyor. Basina gelen arkadas var mi? Sorun acaba yazilimsal mi donanimsal mi bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.
  4. T

Çözüldü Mi 8 lite google play

Sorun cozuldu tesekkur ederim. 1544961541 Play store verilerini temizleyince sorun cozuldu tesekkurler
  5. T

Çözüldü Mi 8 lite google play

Bugun mi 8 lite aldim fakat google play store'dan instagram yuklemeye calistigimda cihaziniz bu surumle uyumlu degil hatasi aliyorum. Cozum yolunu bilen var mi
  6. T

Soru Xiaomi Mi5s Güncelleme Sorunu

Twrp güncellendikten sonra sorun duzeldi. Herkese tesekkur ederim. İyi gunler.
  7. T

Bunu yine rom yükler gibi twrp'den mi yukliycez
  8. T

Twrp'den direk kurulum yaptigimda veri kaybi yasar miyim? 1544447222 İndiriyorum suan deneyecegim 1544448108 İndirdigim dosyayi direk twrp uzerinden kurmak istedigimde bu hatayi aliyorum
  9. T

Twrp'den yüklemeyi denedigimde de ayni sorun ile karsilasiyorum
  10. T

Arkadaslar merhaba mi5s cihazimda suan miui 10 global 8.10.25 beta yüklü yaklasik olarak 2 aydir cihaza guncelleme geliyor fakat yükleyemiyor ve tekrar baslatiyor bildirim olarak miui guncellenemedi diyor. Cihazda twrp yuklu orda karsilastigim hata kodunu birazdan paylasiyorum.
  11. T

Satış Redmi Note 4, Redmi Note 4X ..Kutulu Uygun Satış..

mi 5s ekran değişim fiyatı nedir acaba??
  12. T

Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

hocam iyi günler benim şöyle bir problemim var mi5s kullanıcısıyım twrp yüklüydü fakat supersu yüklü değildi twrpden yükledim sistemi yeniden başlattım mi logoda kaldı açılmıyor ne yapmam gerekiyo yardımcı olur musunuz?
Üst Alt