theru kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Mi A2 Kasa İçinden Ses Gelmesi Sorunu

çin versiyonu olan mi 6x e sahibim. Aynı sesi ben de farketmiştim ancak sonradan takılmadım hiç, sanırım bu seride normal olan bir şey :)
  2. T

Yardım Mi 6x yeniden sıfırdan kurulum yapamiyorum

Kurulumu wifi'ye bağlanmadan deneyin. Google hesabını kurulumu yaptıktan sonra eklersiniz.
  3. T

Yardım Mi 6x Video Problemi

Edit: Merhaba arkadaşlar, ayarları 4K dan 1080p düşürünce ilgili sorun düzeliyor, keza diğer video programlarında da öyle. Sanırım 4K kayıtla ilgili bir sorun var. Bunu herhangi bir magisk modülü ile çözebilir miyim?
  4. T

Yardım Mi 6x Video Problemi

Merhaba arkadaşlar, Mi 6x cihazımda Stabil Miroom 10.0 yüklü durumda. Bootloader kilidim açık, twrp yüklü durumda. Buradan bir rehberden edindiğim camera2api yi magiskten yükledim. Ancak google camera'da video ya geçmiyor. Simge çıkıyor ancak kamera gelmiyor. Fotoğraf ve portrede bir sorun...
  5. T

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Merhaba arkadaşlar, miuipro.net sitesindeki romlar güvenilir mi acaba?
  6. T

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

Merhaba, Mi 6x cihazımda arb 4 maalesef. Bugün xiaomi.eu rom indirdim ve arb kontrolü yapmayı denedim ancak; 2. İndirdiğiniz Romu zipten çıkarıp flash all.bat dosyasını Notepad++ gibi bir metin düzenleyicisi ile açın.(Sadece flash all.bat dosyasını da çıkarabilirsiniz) flash all.bat dosyası...
Üst Alt