thenomad kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Pixel Experience'da USB seçenekleri sorunu

Redmi 5 Plus telefonuma pixel ex kurdum az önce şimdi telefonumu bilgisayara bağladığımda usb seçenekleri için dokunun yazıyor. dokununca seçenekler geliyor ama hiçbiri aktif değil yani dokunamıyorum biri yardım etsin lütfen yoksa o kadar zahmetin ardından tekrar miuia dönücem
  2. T

İnceleme R5+ MIUI 10.0.4.0 Güncellemesi

pek bilmiyorum bu tür şeyleri kusuruma bakma :)
  3. T

otadan güncelledim ben zaten en geç bugün akşam herkese gelir herhalde
  4. T

Yaklaşık 30 dakika önce bildirim geldi ve yükledim. Göze çarpan bir değişiklik yok gibi. Arka kamera portre modu yine yok. Bi sorunla vs. karşılaşmadım akıcılıkta falan da pek fark yok.
  5. T

Yardım Durum çubuğu büyütme

font büyüklüğü küçük yani default tema kullanıyorum evet ama bu sslerde tema yok default her şey fontu değiştirmek de işe yaramıyo
  6. T

ilki miui 9 ikincisi 10 ben 9daki gibi olsun istiyorum
  7. T

ilk gördüğüm xiaomi telefon mi 6ydı ve en çok hoşuma giden arayüzüydü arayüzün de özellikle küçük ölçeklendirmesi yani yukardaki durum çubuğunun üzerindeki işaretlerin küçük olması vs. baya hoşuma gitmişti sonra işte ben de redmi 5 plus aldım aynı ondaki gibi efsane ama maaleseef bu ölçek olayı...
  8. T

İpucu Pil hakkında tavsiye

forumda çok kişi gördüm r5 plusın pilinden memnun olmayan vs.. ben de öyleydim, hatta 5-6 saati geçmiyodu ekran açık süresi. baya kötüydü yani. ve ben o zaman atıyorum yüzde 60 olunca direkt şarja takardım yüzde yüz olmadan çekerdim şarjdan ve hep böyle sinir bozucu şekilde şarjım azalırdı...
  9. T

Soru Redmi 5 plus apple dengi kimdir ?

Bence kesinlikle iphone 6. 6s diyenler olmuş ama 6s ile arasındaki kamera farkı çok büyük. özellikle ön kamerası aynı iphone 6 gibi
  10. T

Rom Xiaomi redmi 5 plus beta güncellemesi

Bunu geri almanın bir yolu yok mu ya ?
  11. T

Haber MIUI 10 - [8.9.6] Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

redmi 5 plusa yükledim baya kötü oldu ya son uygulamaları flaan açarken takılıyor sonra bildirim şeyini aşağı indirirken falan da donuyo bunu geri alamaz mıyım ya global developer yüklü
Üst Alt