theniksiz kullanıcısının son içeriği

1. T

Alış Redmi 4x İçin

Evet tskrler oldu. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

Alış Redmi 4x İçin

Arkabplan boşken de ayni malesef MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Alış Redmi 4x İçin

Böyle bir uyari aliyorum basili tutunca MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

Rehber NO.1 G6 Smart Watch - Akıllı Saat Yeni Tema Yükleme

Bende var satilik 100 tl. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

Alış Redmi 4x İçin

İsim listesini nasil yedekliyorsunuz mi5 cihazimda bulamadim dışa ice aktar diye bir seçenek varmi? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

Alış Redmi 4x İçin

İsim listesini nasil yedekliyorsunuz mi5 cihazimda bulamadim dışa ice aktar diye bir seçenek varmi? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

Alış Redmi 4x İçin

Xiaomi Redmi 4x 32gb Dual / Kvk Garantili ! GittiGidiyor'da 309366515 burda hepsi var Gittigidiyor'da n almk istemiyorsan bilmem. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

Alış Redmi 4x İçin

Xiaomi Redmi Note 4x 64gb 4gb Ram 4100 Mah 5.5 Inç GittiGidiyor'da 313702521 MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. T

Alış Redmi 4x İçin

GittiGidiyor da yokmu? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

Hayır Sıkıntıyı çözdüm arkadaşlar. telefondaki qr code tarama yaptıgınızda yönlendirdiği fundo wear adlı programdan kaynaklanıyor. iki program aynı anda telefona yüklenmiyor. bu sebeple 1 . fundo wearı silin , ardından 2. mediatek smart device ı yükleyin . programı açtığınızda zaten direk...
  11. T

media tek indiriyor ama kurul<amadı diyor neden böyle bir sey dedi anlamadım yükleyemedik halen tema
Üst Alt