Themunay kullanıcısının son içeriği

1. Themunay

Yardım Xiami Mi A1 Veri Kurtarma

Ne yaptıysam bir türlü çözüme ulaşamadım. Bootloader kilidi açık olsaydı twrp yükleyip oradan yapardım ama her şeyin anahtar çözümü bl kilidinin açık olması. Bu cihazda da açık değil ve kapalı halde de açılmıyor bu sorunu yaşayan arkadaşların bilgisine.
  2. Themunay

Anladım hocam teşekkür ederim. Önceliğim verilerin kurtarılması en son telefonun açılması. Başka görüşü olan arkadaşlar varsa görüşünü paylaşmasını rica ederim 1624543055 Arkadaşlar bu arada pc telefonu gördü mi flash'ta tanıyor. Bir tık daha ilerledim :) En altta save user data diyerek rom...
  3. Themunay

Recovery mod'dan wipe data factory reset yapsam dahi mi kurtarılmaz ? Peki cihaz kapalı konumdayken bl kilidini açabilir miyim? Ve açtıktan sonra bir şekilde verilerin kurtarılması ihtimali var mıdır
  4. Themunay

Selamlar, Abimin telefonu şu şekilde giriş ekranında takılı kalıyor açılmıyor. Cihaz recovery mode giriyor. Fakat bootloader kilidi açık değil. Telefonu fastboot moduna alıp usb kablo ile bağlayınca da pc telefonu görmüyor. Elimdeki bu imkanlarla veri kurtarma işlemi yapabilir miyim? Mi...
  5. Themunay

Yardım Mi A1 Kurtarma

Evet kendiliğinden olmuş, youtube'da video izlerken bir anda donmuş sonra güç ekranına basılı tutunca açılış ekranında kalmış bu şekilde
  6. Themunay

Yardım Mi A1 Kurtarma

Selamlar herkese, Abimin mi a1 model cihazı var. Cihaz fotoğrafta gösterdiğim şekilde duruyor. Güç tuşuna uzun süre basılı tutunca kapanıp tekrar açılıyor fakat ekranda gözüken halde duruyor ilerleme yok. Bu sorunu mi flash ile rom yükleyerek çözebilir miyim? Yalnız hiç veri yedeği yok, bu...
  7. Themunay

Yardım Mi 5 için batarya ve arka kamera

Merhaba, Kamera konusunda maalesef ki orjinal arka kamera kalitesini verecek bir modül bulamadığım için daha doğrusu güvenip de alamadığım için bir gelişme yok bende, ama batarya olarak Deji kullanıyorum. Yukarıda yazan arkadaşların da dediği gibi gayet verimli sonuçlar alıyorum.
  8. Themunay

Yardım Mi 5 için batarya ve arka kamera

Selamlar, Mi 5 cihazım için orjinal arka kamera ve batarya almam gerekiyor da nereden temin edebilirim?
  9. Themunay

Yardım Tuş kilidi kapandıktan sonra ekranın kararması

Merhabalar, Mi 5 kullanıcısıyım az önceye kadar Google Pixel Romu kullanıyordum, bugün itibariyle orijinal miui arayüzüne dönmek istedim ve en son güncel romu indirip mi flash ile kurdum. Bi sorun yaşadığımı fark ettim. Ekran tuş kilidini kapatıp açtıktan sonra ekran açılıp saniyesinde kapanıyor...
  10. Themunay

Rom Mi5 Pixel Experience Rom [AOSP] [8.1]-[9.0] [Gemini]

Merhabalar, romu yeni yükledim ve çok beğendiğimi söyleyebilirim. Şarj konusunda sıkıntı yaşıyordum beni şuan fazlasıyla tatmin ediyor. Yalnız birkaç sorum olacak arkadaşlar orjınal mi romunda gömülü olarak arama kaydetme , mi cloud gibi uygulamalar vardı onları bu rom üstünde nasıl kullanabilirim?
  11. Themunay

Yardım Xiaomi Note 5 vs Note 5 AI

Cihaz doğru hocam istediğimiz özelliklerdeki cihaz geldi, ilginiz için teşekkür ederim tekrardan. cantara Ökkeş Kökleyen
  12. Themunay

Telefon geldiğinde dediklerinizi harfiyen uygulayacağım sağolun hocam
  13. Themunay

Cevabınız için teşekkür ederim, Redmi 5 Plus'i biliyorum evet o ayrı bir cihaz ve eski olduğu için onu almayı düşünmüyorum. Note 5'te de 636 işlemci, çift arka kamera, (ön kamera kaç olduğunu bilemiyorum şuan 5,12,20 çok karıştı kafam dilerim ki 12'dir) olduğu için satın almak istedim. Ama...
  14. Themunay

Merhabalar, Uzun araştırmam sonucu Redmi Note 5 cihazını satın almaya karar verdim. (Şuradan bu cihazı aldım Xiaomi Redmi Note 5 32 GB Mavi Dual Sim Cep Telefonu). Ödemeyi yaptıktan sonra ise birkaç durumla karşılaştım. Ben cihazda SD 636 işlemci , çift arka kameralı , 20 MP ön kameralı diye...
  15. Themunay

Rehber Xiaomi Cihazları için [Qualcomm QDLoader USB] Driver Kurma Rehberi

Sorunum farklı kablo ile çözülmüş oldu, teşekkürlerimi iletiyorum.
Üst Alt