thehayko kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mİ8 SE Dosya aktarırken hata veriyor

Merhaba, telefonumda çektiğim fotoğrafları albüm haline getirip pictures/owner klasöründen bilgisayara kopyalarken sürekli bu hatayı alıyorum. Bu dosya olmasa başka bir dosyada veriyor sık sık. Ama dosyaları sıkıştırıp rarlayınca sorun olmuyor atıyor. Sorun nedir nasıl çözebilirim? Root var ve...
  2. T

Yardım Rom Önerir misiniz ?

Çok teşekkürler tüm cevaplar için
  3. T

Firmware için sormuştum Stable mi weekly mi diye hocam
  4. T

Stable mi yoksa haftalık mı kurayım. Twrpyi nereden indirebilirim son sürüm. Vede magiskin son sürümünü indirip normal MIUI deki gibi twrp ile flaşlayacağım değil mi. Çok teşekkürler
  5. T

Data önemli değil sileceğim. Mevcut kurulu twrp 3.3.1-0 ile kurabilirim değil mi? Birde firmware nedir
  6. T

Camera fv5 ile çözeceğim kamerayı. Kurmak istiyorum Pixel Experience 12, Son sürüm twrp hangisi hocam? Bende EU MIUI 12.5.1 Stabil - shrp twrp 3.3.1-0 var yapmam gereken nedir?
  7. T

Rom Pixel Experience 12 (mi 8 se)

Merhaba, eu 12.5.1 rom ve shrp twrp 3.3.1-0 kullanıyorum bu roma geçmek için hangi twrp nasıl yüklemeliyim? Ve magiskin iki dosyasını twrp ile yüklemek gerekliymiş onu anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
  8. T

MIUI Tabanlı olması gerekli benim için. Özellikle ürün fotoğraf çekimleri yaptığım için kamerada manuel mod şart bana ama sanırım saf androidlerde bu seçenek yok :(
  9. T

Deneyiminiz nedir hocam hangisinden olumlu olumsuz ne aldınız
  10. T

Yardım Mi 8SE Batarya Önerisi - Deji vs.

Dejide normalde bu cihaz için yoktu bu cihaz için yeni çıkarmış demek istedim hocam. Memnun musunuz durum nasıl. Tecrübenizi kullandığınız rom ile birlikte aktarır mısınız?
  11. T

Yardım Mi 8SE Batarya Önerisi - Deji vs.

Merhaba, mi8 se cihazımda rom olarak EU 12.5.1 Stable kullanıyorum. Uzun süredir bataryam çok hızlı tükeniyor. Üç sene kadar oldu alalı. Batarya değişimi yapıp memnun kalan oldu mu? Deji bu cihaz için yeni batarya çıkartmış onu kullanan oldu mu? Yanıtlarsanız çok sevinirim, iyi günler.
  12. T

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

Nereden indirebilirim. Ve shrp kurulumu sonrası bu romu temiz kurulumla kurmak için takip etmem gereken yollar nelerdir?
  13. T

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

Shrpyi nasıl kurabilirim şuan MIUI 12 twrp Recovery kullanıyorum bu roma geçmek istiyorum
  14. T

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Uygulamayı kapatıp yeniden açarak yüklemeyi deneyerek çözdüm hocam
Üst Alt