TheDante kullanıcısının son içeriği

1. TheDante

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Cihaz şuanda Evofone'da kusurları tespit edilip belirlenecekmiş. Ondan sonra Xiaomi firması onay verdiği taktirde iade/ değişim gerçekleşecekmiş. Bekliyoruz bakalım.
  2. TheDante

Çözüldü Telefonum orjinalmi değil mi yardım edermisiniz.

Aldığın renge özel o sıkıntı yok .
  3. TheDante

Soru Yeni aldığım Xiaomi Red mi note 9S Aldığım telefon pil çabuk bitiyor gibi

Garantisi varsa garantiye gönderin içiniz rahat olur en azından. Cihazı aldığımda yaklaşık 2 ay oluyor içerisinde miui 12 vardı önceki 11'in durumunu bilmiyorum ama pil konusunda gayet tatmin ediyor beni. Uzun süre donma kasma takılma vs birşey yapmadan oyun oynayabiliyorum. Lakin son 1 haftadır...
  4. TheDante

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda bende fark ettim. 1 ayı devirdim cihaz ile önceleri dikkatimi çekmemişti ama bu son 1 haftadır ufak bir ısınma söz konusu bende de . Donma vs yapmıyor ama önceleri yoktu herhangi bir yeni uygulama vs'de yapmadım.
  5. TheDante

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Arkadaşlar bir sorum olacak HB'den aldım cihazı ama şansa sakat cihaz geldi. 14 günlük süre daha dolmadı ama iade kabul etmiyorlar. Servise yönlendirip rapor almam gerektiğini söylediler. Kameraların 2 tanesi flu-Şebeke çekiminde sıkıntı mevcut- Wifi çekim yerlerde. Alakasız şekilde birden...
  6. TheDante

Yardım Kilit Açılamadı Hatası.

Anladım hocam fix 168 saat veriyor açılması için yapılmaması gereken şeyler yaparsanız bu süre daha da uzuyor. Forumu ufaktan kurcalamaya başlayın ilerisi için çok yardımcı olacak size.
  7. TheDante

Yardım Kilit Açılamadı Hatası.

Daha önce kilit açma işlemi yaptınız mı yoksa ilk kez yapıp 168 saatlik süre mi verdi ?
  8. TheDante

Soru 2.telefon alımı hakkında önemli soru

Plakası değişik bir cihaz kullanıyorum hattımda vodafone ;) Herhangi bir sorunum yok şimdiye kadar. Tek tavsiye edebileceğim husus işini iyi yapan birisi + kendinize ait bir cihaz mesela şarj yerinden kırılıp bozulan cihazın plakasını kullanabilirsiniz.
  9. TheDante

Yardım Garantisiz Mi 10T ya da Mi 10T Pro

Umarım forum kuralları çerçevesinde yasak bir cümle kurmam. Telefon seçimi için bir şey diyemem lakin . Global (Y.Dışı) cihaz alabilirsin şahsen ben uzun zamandır bu şekilde cihaz alıyorum ve toplamda 6 cihaz aldım ailedekilere ve kendime.İmei olayınıda elimdeki eski cihazlar ile çözdüm ve şuana...
  10. TheDante

Alış 5v-12v Dönüştürücü Usb Barrel Jack Arıyorum

Dediğiniz gibi bu fiyatları vermekte saçmalık geliyor bana. 10 lira yazıyor tak 11-12 lira kargo parası çat yine aynı halta geliyor. Sabit bir dükkan vs bilen var mı acaba diye açtım konuyu. Aliexpressten almayı düşündüm ama geçen bir mi band kordonu aldım 4 liraya 18 lira vergi dayadılar kapıda.
  11. TheDante

Alış 5v-12v Dönüştürücü Usb Barrel Jack Arıyorum

Tam olarak bu resimdekini arıyorum. Bir kaç yere baktım ama ya stok yok(modül kart istemiyorum) yada astarı yüzünü geçiyor kargo ücreti eklenince. Elinde olup satmak isteyen yada uyguna nerede bulacağımı bilen yazarsa sevinirim.
  12. TheDante

Satış Kılıf,Koruma,Konfor Hepsi bir arada

Öm üzerinden iletişim bilgisi rica edebilir miyim ?
  13. TheDante

Rom Redmi note 9s güncelleme çekildi

Yok sizinki için demedim sizde zaten 11 diye belirtiyor.
  14. TheDante

Rom Redmi note 9s güncelleme çekildi

Banada dün geldi bu güncelleme ama sadece güvenlik yaması bu. Başka bir numarası yok
Üst Alt