th3hqcke4 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Hızlı şarj

Merhaba 1.5 yıllık mi max2 telefonum 1 aydır hızlı şarj olmuyor önce kablodan şarj başlığından sandım sıfır Xiaomi başlık ve kablo denedim Samsung'un ve diğer markaların type c şarj aletlerinide kablolarıyla birlikte denedim hızlı şarj olmuyor. Normal şarj oluyor ama çok uzun zaman alıyor...
  2. T

Rom Mi Max 2 (AOSP) CDROİD Android 9 Pie Rom by SANEK

Hızlı şarj olmuyordu yeniden başlatınca hızlı şarj yazıyordu ama elinizde olup birkaç uygulama açtığınızda hızlı şarj yavaş şarja dönüyorsu
  3. T

Şarj konusu düzeldi mi. Bir telefon uyanmada çok donuyordu birde şarj yüzünden bugün rom değiştim şarj düzeldiyse geri dönmeyi düşünüyorum
  4. T

Dolby konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
  5. T

Hocam ben dolbyi twrp den kuramadım hata verdi bu modellere oradan mı giriyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim ses seviyesi eskiye göre azaldı
  6. T

Doğrudur gklavye kurunca düzeldi aosp klavyede dokunma devam etti teşekkürler.
  7. T

Kapalı hala aynı
  8. T

Hocam ayarlarda carbon hareketi var oraya girin aktif edip sağa sola aşağı ve yukarı hangi ne istiyorsanız atayn 2 parmakla SS alıyor 1589898963 Üstadlar bir sıkıntım var rolü şimdi kurdum dokunma titreşimi kapalı olduğu halde mesaj yazarken hala titriyor ve sinir bozucu
Üst Alt