tgnsrt kullanıcısının son içeriği

1. T

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

Imeili cihazda MIUI13.0.7 Global sürümünden MIUI Global 14.0.1 sürümüne güncelledim. 13.0.9 modem dosyasını flashladım. Telefon sorunsuz çalışıyor. Kamerada da herhangi bir problem yok.
  2. T

Yardım Mi 11 lite imeı sonrası kamera sorunu

Global 13.0.5 kamera sorunu için yükledim. Sorunsu çalıştı. Teşekkürler
  3. T

Rom CrDroid 7.2 - Official| Android 11 Redmi Note 7

Romu yükledim ancak ahize sesi çok az geliyor, hoparlörü açtığımda ise karşı taraf kendi sesini tekrar duyduğunu söylüyor. Sırf bu yüzden farklı roma geçeceğim. Telefonu duyabilmek için kulağımın ortasına kadar sokmak zorunda kalıyorum :/
  4. T

Yardım Lineage OS metin kopyalayamama sorunu.

Ayarlarda ve uygulama ayarlarında benzer bir ayar yada secenek bile yok. Ayrıca başka uygulamalarda da denedim sonuç ayni. Maalesef sorunum devam ediyor.
  5. T

Yardım Lineage OS metin kopyalayamama sorunu.

Lineage OS 17.1 (20210117 microG-lavender) sürümünü kullanmaktayım. Klavye olarak AnySoftKeyboard kullanıyorum. Farklı klavyelerde denedim ama durum aynı. Herhangi bir yerde bir metin seçip kopyaladığımda kopyalıyor ancak yapıştır dediğimde "Private" yazıyor yapıştırdığım yerde. Büyük ihtimalle...
  6. T

Rom [Android 10] Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.1.0 QFGMIXM İndirme Bağlantısı

Telefon çağrı kaydedici çalışıyor mu?
  7. T

Soru Wifi alt ağ maskesi

İnternet tarayıcı sayfasına 192.168.1.1 yazıp gir. Modeminin arayüz kısmına ulaşmış olacaksin. Buradan değiştirebilirsin. Her modem için ayarlar kısmı farklılık göstermektedir.
  8. T

Rom Redmi Note 7 Pixel Experience/Plus Android 10 14.10.2020

02.02.2020 sürümünde var.
  9. T

Yaklaşık 15 gündür 02.02.2020 tarihli ROM'u kullanmaktayım. Kendi değerlendirmemi yapıp yükleyecek arkadaşlara önbilgi olsun istiyorum. Avantajları: 1-MIUI tabanlı romlara göre daha stabil ve akıcı çalışıyor. 2-Özelleştirmeler daha fazla. 3-Oyunlarda daha iyi performans aldığımı düşünüyorum...
  10. T

Yardım Çok şaşırtan miRoom şarj performansı..

Hangi sürüm ROM kullanıyorsunuz acaba?
  11. T

Evet, bende de bağlanmadı. Global romda denedim sıkıntısız girdi.
  12. T

İpucu Redmi Note 7 Kernel Önerileri

Malesef devam ediyor sorun. Full wipe yapıp ROM atsam kernel dosyasını silmiş olur muyum? Yada nasıl düzeltebiliriz bunu?
  13. T

İpucu Redmi Note 7 Kernel Önerileri

MiRoom 11.0.3 Stabil Android 9.0 kullanıyorum. Predator kerneli ardından kamera fix dosyasını flashladım ancak kamera stabil çalışmıyor. Bazen çalışıyor,bazen çalışmıyor bazense açılıyor ancak mavi tonlarında çekim yapıyor.
  14. T

Yardım Şarj Çabuk Bitiyor

Bataryayı en sağlıklı ve stabil şekilde kullanabilmek için yapılan ayarlamalara batarya kalibrasyonu diyebiliriz.
  15. T

Yardım Redmi note 7 telefona root atmak istiyorum

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-7-magisk-ile-root.57600/
Üst Alt