Termux kullanıcısının son içeriği

1. Termux

Yardım Redmi Note 12 Pro 22101316C Model şebeke sorunu

arkadaşlar bende note 12 pro almayı düşünüyorum gördüğünüz gibi siyahta CE yok diğer ikisinde var , ne gini sıkıntı oluyor bunlarda ? beyaz olanımı almalıyım?
  2. Termux

Rom Mi 9T/K20 CherishOS v2.8 - OFFICIAL ANDROID 11 2021-08-09

Resurrection remix kullanıyorum en son 26 Aralık'ta güncelleme geldi android 10 da kaldı bugün bu romu deneyeceğim.
  3. Termux

Mod Android 11 Lsposed Kurulumu (Güncellendi)

Şuan resurrection remix kullandığım için xposed e gerek duymuyorum fazla modül bulamadım sadece xposed edge pro modülü ve magisk için safenty geçme modülü vardı.
  4. Termux

Yardım Mi 9t açılmıyor

https://forum.miuiturkiye.net/konu/android-10-aosp-mi9t-davinci-resurrection-remix-8-6-5-20-12-26-official.91760/
  5. Termux

Yardım Mi 9t açılmıyor

Mi9t için resurrection remix öneriyorum on numara
  6. Termux

Mod Android 11 Lsposed Kurulumu (Güncellendi)

Bu iyi oldu sırf android 11 den dönmüştüm xposed kurulmadığı için , teşekkürler.
  7. Termux

Yardım Mi Band 4 bilek hareketiyle ekran açma özelliği çalışmıyor

Çözüm bulan oldumu , sıfırladıktan sonra bende aynı hatayı aldım. Edit: Mi Fit ayarlarda varmış ayarı ordan kapanıkmış :)
  8. Termux

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Mi9t resurrection remix akar hocam konuyu hortlatalım yeşillensin ortalık
  9. Termux

Soru Mi 10 t pro çift imei kayıt

Xiaomi de çift atılan telefon varmı acaba?
  10. Termux

Soru Redmi note 9 arama kaydı nasıl açılır?

Redmi note 9 ne kanser bir telefon ya arama gelince ekran kapanıyor hani güç tuşu ile sonlandır olmasa bekleki karşı taraf kapatsın çağrıyı.
  11. Termux

AndroidAuto [ROOT] AA AIO TWEAKER - En Üst Düzey Android Auto Yardımcı Programı

Hocam merhaba android assistant pro kullanıyorum bu program MIUI romlar hariç aops romlarda arka planda çalışan uygulamaları sonlandıyor tabii özel izinler isteyerek, yani bu programlar uygulamadan çıkarken kendi kendine neden kapanmıyorda arka planda çalışıp güç harcıyor bunun bir yolu yokmu...
  12. Termux

Yardım Requesting paramater error

Analdığım kadarıyla mtk cıhaz kilit kapalıyken işlem yapıldı sim 2 için ,kilit sim1den açıldığı için bu cihaz twrp ,magisk veya aops rom yüklenmeyecek yani işlem yapılmış note9 pişmalıktır bir anlık dalgınlıkla almış bulunmaktayım.
  13. Termux

Yardım Bazı 4 haneli numaralara SMS gönderemiyorum

Messages - Apps on Google Play bunu yükledim sorun çözüldü.
  14. Termux

Rom [Android 10-AOSP] Mİ9T(davinci) Resurrection Remix 8.6.5 20.12.26 OFFICIAL

Aops romlarda nova launcheri tavsiye ederim rom'dan memnun kaldıysan nova da yükle bence.
  15. Termux

Yardım Mi 9T Pil Sorunu

Güncelleme yaptıysan fabrika ayarlarına sıfırla öyle dene birde.
Üst Alt