termox002 kullanıcısının son içeriği

1. termox002

Yardım cihaz hoparlör mikrofon çalışmıyor

merhaba arkadaşlar mi9t cihazım arama sırasında bugfa girdi mic-ahize ve hoparlör çalışmıyor 3 farklı rom denedik aynı sorun devam ediyor yardımcı olabilecek biri var mıdır?
  2. termox002

MIUI 12 Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFJMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

mi flash ile hocam sabahtan beri cihaz kullanılamaz halde yardımınıza ihtiyacım var
  3. termox002

MIUI 12 Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFJMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

selam hocam flashlanabilir eu romu nereden indirebilirim
  4. termox002

Yardım Akıllı ağ modu açınca telefon çöküyor Mi9t

Sorun çözüldüyse ne mutlu,hayırlı günler
  5. termox002

Yardım Akıllı ağ modu açınca telefon çöküyor Mi9t

Hocam aynı sorunu bende yaşamıştım sorun olduğu zaman simi çıkarıp diğer slota yerleştirip açın daha sonra akıllı ağ ayarlarında doğru slotu seçerek simi eski slota takabilirsiniz
  6. termox002

Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Veriler çok güzel,acaba aktif sosyal medya kullanımında aynı verileri alır mıyız?
  7. termox002

Rehber Akıllı ağ modu ( batarya bitmeyecek )

çok teşekkürler hayırlı geceler hocam
  8. termox002

büyük uğraştan kurtardınız Allah razı olsun :) şimdi güncel akıllı ağ ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?
  9. termox002

hocam sim2 slotundaki simi sim1 e takıp başlattım ve sonuç başarılı yardımlarınız için teşekkürler
  10. termox002

şimdi denedim hocam maalesef yine aynı döngü başlıyor
  11. termox002

hocam formatsız nasıl çözdünüz yardım edebilir misiniz?
  12. termox002

Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hocam Ziraat uygulamasında sorun yaşamamak için karanlık mod ayarlarında bireysel uygulamalar sekmesinde ziraat mobil uygulamasının karanlık modunu kapatarak renk bozukluğunu giderebilirsniz
  13. termox002

Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Akıllı ağ ayarlarınızı merakla bekliyorum 1590096348 Geliştirici seçenekleri bölümünün miroom başlığı altında var hocam
  14. termox002

Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Hocam 9T için de aynı sorunu yaşıyorum daha önce belirtmiştim fakat anlaşılmamış sanırım,Miroom 20.3.26 sürüm
Üst Alt