teomans kullanıcısının son içeriği

1. T

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Mi artık çağa uydurdu sanırım. F/P den uzaklaşmaya mı başladı acaba? Mİ 10 8/128 3500-3700 tl. Bi yandan aynı özellikteki rakiplerine bakarak hala ucuz olduğunu görüyoruz ama MI ye alıştık uygun fiyatlı olmasına. Bakalım bir kaç haftaya fiyat ne olacak.
  2. T

Çözüldü Telefon Kitlendi

En önemlisi '''denemeYanılma'' arkadaşın dediği gibi. şarj seviyesi en az %50 den fazla olmadan başlamasınlar. Şarj dolduktan sonra aynı şekilde ses açma+güç basınca düzeldi. Çok basit ama önemli konu. Şarz yeterli değilken başlanmasın. Ders oldu bana.
  3. T

Çözüldü Telefon Kitlendi

Evet. teşekkürler.
  4. T

Çözüldü Telefon Kitlendi

Aşırı acemiyim bilmiyorum. recovery nasıl giriyor. fastboota giriyor? içindekileri nasıl kurtarabilirim? 1578172338 anildinc1 hocamdan Allah razı olsun. Hemen yardıma koştu ve çözdü. Bu kadar yardımsever birine denk geldimşükür. Halleti düzeltti. Gerçekten çok teşekkürler. Tanımadığı birine...
  5. T

Çözüldü Telefon Kitlendi

Telefon şarjdayken ses açma+güç tuşuna bastım fakat ekran dondu kaldı. Açamıyorum bir türlü. Silinmeden çözebilirmiyim?
  6. T

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.10.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları

Teşekkür ederim. Teyit için linkleri paylaşıyorum. 2.5 GB olan: https://c.mi.com/tr/miuidownload/detail?device=1900377 4 GB olan: Rom - Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.10.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları Teşekkürler.
  7. T

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.10.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları

Selamlar. Tekrardan bir soru: Fastboot la rom atacağım fakat ilk sayfadaki linkten indirmek istediğimde -Avrupa rom_ 4 GB veriyor, sitede bulunan diğer bir linkten (https://c.mi.com/tr/miuidownload/detail?device=1900377) indirmek istediğimde de 2.5 GB veriyor. Bunların hangisini indirmem...
  8. T

Selamalr. Çinden CC9 Proyu aldım. Daha önce Redmi Note 8 ve K20 Pro ya avrupa rom attım ve sorunsuz kullanıyoruz. Onlara romu fastbot modu anlatıldığı gibi attım. Şimdi bu CC9 Pro yada avrupa rom atmak istiyorum. Aynı şekilde fastbot modunda atmak için bu sayfadaki son bağlantıdan mı uygulamam...
  9. T

Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

Emeğinize sağlık. Tüm adımları yaptım Türkçe oldu. Fakat cihazı Çinden aldığımdan MiFit ile eşleyince yine Çinceye döndü. Bunun çözümü henüz yok sanırım. Taki Xiaomi Türkçe dil desteği yayımlayana kadar.
  10. T

Sohbet İnternet Sağlayıcı Firma Tavsiyesi

Genellemenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Çünkü çoğu Türk Telekomun alt yapısını kullanıyor. Eğer bulunduğunuz bölgede bu şekildeyse sizin düşünceniz fiyat ; arıza olduğunda müşteri hizmetleri ve çözüm olanağı olması gerekir. Eğer superonline kendi alt yapısı varsa ve santrale uzak değilseniz...
  11. T

Rehber Redmi K20 Pro cihazı Global sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

Elinize, emeğinize sağlık. Çinden aldığım K20 Pro cihazımı EEA rom yükleyerek. Türkçe yaptım. Sonra güncelleme istedi 10.3.3.0 PFKEUXM Kararlı 489M yüklüyorum. Güncellemeyi istedi. Şimdi sıra neyazık ki yasal olmadan imei çakmaya geldi.. Teşekkürler.
  12. T

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Tamamdır hocam teşekkürler. Artık kurcalamayacağım. İlk botloader işlemini sizin verdiğiniz bu konuya göre yapmıştım. Şimdi ordan devam ediyorum. Rom olarakta EEa olan avrupa sürümü yükleyeceğim. Çok teşekkür ederim. Yardım ve ilginiz için. Sadece sim kart olayı kafamı karıştırıyor. Botloaderı...
  13. T

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Tamamdır hocam teşekkürler. Artık kurcalamayacağım. İlk botloader işlemini sizin verdiğiniz bu konuya göre yapmıştım. Şimdi ordan devam ediyorum. Rom olarakta EEa olan avrupa sürümü yükleyeceğim. Çok teşekkür ederim. Yardım ve ilginiz için. Sadece sim kart olayı kafamı karıştırıyor. Botloaderı...
  14. T

Teşekkürler. Hocam karışmaya başladı. Heryerde bi rom linki çıkıyor. Hindistan Raphale falan yazıyor. Tekrar sormak istedim. Bende EEA avrupayı yükleyeyimdiyorum ama telefon brick olmasındankorkuyorum. Telefon Çinden geldi, sadece ben botloader yaptım MIUI versiyonu 10.3.17\stable (PFKCNXM)...
Üst Alt