telliogullarI kullanıcısının son içeriği

1. telliogullarI

Soru Uygun fiyata iphone 11

Anladım, teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
  2. telliogullarI

Soru Uygun fiyata iphone 11

Arkadaşlar, arkadaşımın telefonu kırıldı. iphone 11 almak istiyor uygun fiyata nerden alınır. ve kacak iPhone 11 alınmalı mi. Kaçak alınırsa imei kaydı harc yatirilmadan nasil kaydedilir. Konuyu hangi baslikta açacağım bilmedeigim icin bu baslikta actim yoneticilerden özur dilerim.
  3. telliogullarI

Etkinlik MIUI Türkiye #Deprem Bağış Kampanyası

Ahbap'a desteklerimizi sürdürelim arkadaşlar. Ben askerdeyim keşke bizide destek için gonderselerdi komutana söyledim ama nafile. Komutanda bize ustten talimat gelmeden bir sey yapamayiz dedi. 1675877314 Kardesim Allah arkadasina ve vefat edenlere rahmet eylesin. Keşke maddi destek dışında...
  4. telliogullarI

Etkinlik MIUI Türkiye #Deprem Bağış Kampanyası

Bu kampanyayı başlattığınız için teşekkürlerimi sunarim size. Depremde ailesi, yakinlari ve arkadaşı depremde etkilenenlere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Allah o bölgelerdeki insallarin hepsinin yardimcisi olsun. Geçmiş olsun Türkiyem. Destek olan herkese ayriyetten sonsuz teşekkürler...
  5. telliogullarI

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

Bakalım hocam ileride iyi bir seviyeye gelirse bu rom gecilebilir.
  6. telliogullarI

Hocam bizim telefon bahtsız bedevi gibi oldu, çok sevdiğim 1-2 tane custom romlardan desteğini kestiler ya. İnş desteğini tekrar sağlarlar. Tamda non-cfw yöntemi ile yükleme bulunmuşken oldu bu. Olabilir hocam güncellemeler ile daha iyi hale gelebilir.
  7. telliogullarI

Hocam bazı sorunlara rastladım, ekran açıp kapatmalarda bazen siyah ekranda kaldı ve düzeldi sonradan ve ayarlar geç açılabiliyordu. bazı kronik sorunları var. daha bu ilk kurulumumdan kısa süre sonra yaşadığım sorunlar. Benim tavsiyem şu anlık geçilmemeli, belki ileride güncellemeler alarak...
  8. telliogullarI

Hocam sistem dosyalarının bulunduğu kısımdan images gelin ve checksum yazan dosyayı silin ve tekrar scatter ekleyin. 1630954781 Şu anda kuruyorum ben bitince tecrübelerimi paylaşırım sizinle. 1630954798 Kuruyorum hocam şuan :D
  9. telliogullarI

Haklısınız hocam. Telefon bozma, yapma konusunda bu telefonda tecrübeliyim hocam sıkıntı yok.angel~~angel~~
  10. telliogullarI

Hocam özür dilerim yanlis yazmışım, sizin icin kendimi feda edebilirim diyecektim. :D :D biraz uykusuzlukta var sacmalamisim. Affediniz lutfen.
  11. telliogullarI

Paylisiminiz icin teşekkürler hocam, ben deneyebilirim. Sizi kendim icin feda edebilirim :D:D
  12. telliogullarI

Sohbet Sohbet köşesi

Merhaba Arkadaslar, abiler, bayanlar nasilsiniz efendim, iyi aksamlar dilerim.
  13. telliogullarI

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Hindistan Kararlı V12.5.3.0.RGGINXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Paylaşım icin teşekkür ederim, hocam bu hindistan romu niye bu kadar geç kaldi ya mıu 12.5 guncellemesi, diger bolgelerin romlarini kullandim begenmedim, hizli sarj tukeniyor. Bu romun fastboot surumude kisa sure icinde cikar umarım.
  14. telliogullarI

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Anladım, teşekkürler hocam. Romlarxan uzak duracağım hocam kafamı ağrıtıyorlar ya. Takıntı oldu, o romu mu kursam mu romu mu kursam diye. O yüzden uzak duracağım. Belli süre
  15. telliogullarI

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Hayırlı olsun romun performansı nasıl hocam. Yatırım tavsiyesi midir?
Üst Alt