teko.030 kullanıcısının son içeriği

1. teko.030

Yardım redmi note 9s rom

hocam şu an elimde bi arkadaşın note 8 pro telefonu var yurt dışı cihaz akşam telefonu sıfırladı sadece ingilizce ve çince dil kaldı bunu nasıl düzeltebiliriz
  2. teko.030

Yardım redmi note 9s rom

teşekkür ederim cevabınız için ben mi flash ile kurulum yapmak istiyorum twrp kurmak istemiyorum telefona
  3. teko.030

Yardım redmi note 9s rom

hayırlı geceler note 9s kullanıyorum kendi mi uygulaması olan rom kurmak istiyorum bl kilidi açık yardımlarınız için şimdiden teşekkür edeim
  4. teko.030

Karşılaştırma Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Mi 9T karşılaştırması

Ben şahsen iki cihazı da kullandım note 8 Pro mobil veri konusunda biraz zayıf gibime geldi şarj konusunda da mi 9t diyebilirim çentik sevmediğim için mi 9t güzel geldi bana en can yakıcı nokta ise mi 9t de makro çekim olmaması
  5. teko.030

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Var ama çalışıyor mu bilmiyorum
  6. teko.030

hocam açılış ekranı geldi 1581538605 hocam allah sizden razı olsun sayenizde kurtuldum valla ellerinize ve emeklerinize sağlık
  7. teko.030

başka mi flash toll programı ile deneyecem 2018 olur mu
  8. teko.030

hocam verdiğiniz linkte endonezya romu yok
  9. teko.030

hocam bana aramalar mesajlar ve kişilerin google kendi mi uygulamaları lazım hangi romda var acaba
  10. teko.030

hocam paylaştığınız mi flashtool bende açılmıyor 1581455432 hocam paylaştığınız linkteki flash tool böyle bi hata veriyor 1581455435 hocam paylaştığınız linkteki flash tool böyle bi hata veriyor 1581455818 hocam paylaştığınız linkteki flash toolda böyle bi hata alıyorum başka yerden indirdim...
  11. teko.030

gece yarısı tekrar deneyip ekran görüntüsü atarım hocam zaman ayırıp cevap verdiğiniz için minnettarım teşekkür ederim
  12. teko.030

birde hocam bilgisayarın işletim sistemi fark edermi windows 10 yada 7 olması 32 bit yada 64 bit olması ben windows 7 64 bit olan bilgisayarda denedim şu an diğer bilgisayarım dolu olduğu için görüntü atamıyorum
  13. teko.030

hocam bootloader açık zaten geçen hafta ilk onu yaptım cihaz açılınca yazıyor unlocked diye ama rom yükleme sırasında hata verdi cevabınız iiçin teşekkür ederim
  14. teko.030

selamün aleyküm ben gerekli olan programları indirdim fakat mi flash toll da hata verdi cihazım note 8 pro artı rom yüklemek için root gerekli mi
  15. teko.030

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

1 adım önce türkçe 2 adım twrp indir 3 adım cihaz seç 4 adım seçip indiriyorum işlem iptal diyor
Üst Alt