teknogenc kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Redmi note 9 pro ekran kararma

euroma geçince düzelir arkadaşlarımdada oluyordu
  2. T

Yardım mi 9t sürekli açılıp kapanıyor

Hocam merhaba aynısı banada oldu yazdıklarının aynısını yaşıyorum 3-4 global fastboot rom la flaşladım ama açılmadı yanlışlıkla kilitledim bide üstüne :(( çözümünü akşam denicem düzelir inşallah
  3. T

Yardım Cod: Mobile Oyun Kapanması, Siyah Ekran

Arkadaştada yapıyordu kararlı eurom yükledi artık yapmıyor dedi
  4. T

Yardım Cod: Mobile Oyun Kapanması, Siyah Ekran

Romun hangisi ? Global romda yapıyor diye biliyorum
  5. T

Mod Mi 9 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

Bende miui 10 kullanıyorum 11 den geri dönmüştüm 2-3 aydır gayet memnunum ekran süresi şarj kullanımla alakalı mi9 se de aldığım en uzun ekran süresi 8 saat daha fazla almadım bazen 3-4 saat bazen 5 saat aldığımda oluyor
  6. T

Yardım Custom rom sonrası mi aktivasyon hatası

İ.mi.com a girip bütün cihazları sildim başka cihazda açık değil 1574579812 Neyse hallettim rusça yazıyor şifre istiyormuş bende id yi giriyorum sürekli yanlış diyor :))
  7. T

Yardım Custom rom sonrası mi aktivasyon hatası

Merhaba arkadaşlar mi9se ye rom attım. Sürekli rom kuran biriyim daha önce böyle olmamıltı şimdi Kafayı yicem rom kurduktan sonra rusça yazıyla aktivasyon istiyor wifiye bağlanıp kullanıcıkodunu girşyorum telefonu giriyorum id yanlış diyor normal pcden i.mi.com da bakıyorum sıkıntı yok nasıl...
  8. T

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

bende anlamadım son sürümü paylaş isteyen istediği sürümü kursun
  9. T

şimdi önceki verisyonu indirdiğimde 14 e değilde direk 21 mi geliyor yoksa tek tek üst versiyonamı geçiyor ?
  10. T

teşekkürler hocam peki otadan kurduğumuzdamı daha sağlıklı oluyor yoksa twrp ile 3-4 wipe yapıp kurmak mı daha iyi olur
  11. T

arkadaşlar merhaba bugün onaylamışlar ödemeyi 14.11.2019 sürümünü bulamadım girip baktığımda en son sürüm aşağıdaki görünüyor Xiaomi Mi 9 SE Weekly (Android / China based) Weekly (Android 9 / China based) 10/9/17 Size: 1.87 GB Version of Android: 10.0 Date: 19/10/2019 22:27 Downloads: 13
  12. T

Yardım nfc ile alışverişlerde ve otobüste ödeme yapma

Bende kentkart yükledim ama bir türlü halledemedim görmüyor :s
  13. T

Yardım Mi Band 4 Az Dayanıyor

1568535484 Benimki aldığımdan beri iyi gidiyordu 2 aydır kullanıyorum her şarjda daha uzun gidiyor %15 şuan zorlarsam 5 gün daha gidiyor
  14. T

Soru 9Se DeepSleep berbat durumda

eksiği yok fazlası var ben eksik felan görmedim :)
  15. T

Soru 9Se DeepSleep berbat durumda

global rom masik rom ve miroom kullanan biri olarak miroom bence batarya konusunda hepsinden iyi :) greenify kullanıyorum geceden sabaha %1 yada %0 oynama oluyor
Üst Alt