techierro kullanıcısının son içeriği

1. techierro

Yardım Bootloader Kilitli Telefona Rom Atma

hocam yaptım wipe all data dedim tekrar başa sarıyor bölge kısmında sadece Çin çıkıyor sonra sürekli kapanıp açılmaya başlıyor cihazı bul beklenmedik şekilde kapandı diyerek.
  2. techierro

Yardım Bootloader Kilitli Telefona Rom Atma

merhaba arkadaşlar telefon kurulum aşamasında bölgeyi seçtikten sonra cihazı bl beklenmedik şekilde durduruldu diyerek sürekli yeniden başlıyor. bootloader kilitli olduğu için twrp ile kuramıyorum miflashtool da telefonu görmüyor hata ayıklama istiyor. yardımlarınızı rica ediyorum
  3. techierro

Soru Mi Max 3 Cihazlarımız Oreo (android 9) Güncellemesi alacakmı?

Yok hocam Apple dan geçtim çift sim ihtiyacım hazıl olmuştu, android tecrübem çok yok burda uğraşarak baya bişeyler öğrendim :)
  4. techierro

hocam ben mi max 2 yi gördükten sonra almaya karar vermiştim ama alana kadar mi max 3 çıktı bende onu aldım :D
  5. techierro

Aynen hocam :) güncel olsun, yürüsün, aksın gitsin :)
  6. techierro

Teşekkür Ederim hocam bazı cihazlara dağıtıldı diye bilgi aldım ancak net bir bilgiye ulaşamadım.
  7. techierro

Merhaba arkadaşlar Mi max 3 cihazlar andorid 8.1 ile kullanılıyor acaba android 9 (oreo) güncellemesi alacakmıyız. Çin rom lu telefonlar özellikle
  8. techierro

Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

Emeğinize sağlık gerçekten süper. Not yeni klavyem ile yazıyorum :)
  9. techierro

İpucu Mi Max 3 Cihazıma hangi sürümleri kurabilirim

hocam bu xiaomi.eu stabil romu değilmi?
  10. techierro

:) beklemede ve takipteyiz. ufak tefek sorunlar var beta da stabil e geçmeyi düşünüyorum hocam.
  11. techierro

hocam hayalimiz o globale geçmek mümkün ise bekleriz yapacak birşey yok şimdilik xiaomi.eu beta dan devam haftalık güncelleme geliyor :)
  12. techierro

hocam linkini verdiğim siteden kontrol edebilirsiniz cihazınız üretim durumunu; Product Authentication 1539928338 o linke imei yada seri numarası ile sorguladığınızda cihazınızın global mi yoksa çin mi olduğu söyleniyor Hocam
  13. techierro

Aynen Hocam çin geldik çin gidicez global beta zor sanırım bizim için.
  14. techierro

Yardım Mi max 3 güncelleme sorunu.

hocam kipa ve migros cihazları çin rrom ile satıyor ritzy üzerinden dolayısı ile güncellemeleri almıyor ve çok stabil değil. bu nedenle saliharda hocamın açtığı güzel bir konu var orayı incelemeni tavsiye ederim. Rehber - Mi Max 3 TWRP Recovery ile Rom Kurulumu
  15. techierro

Yardım Mi max 3 güncelleme sorunu.

Hocam aramıza hoşgeldin bende aynı sorunda müzdariptin telefonda bariz sıkıntılar vardı twrp üzerinden xiaomi.eu dan güncel rom ile sorunu çözdüm
Üst Alt