TeamCoco kullanıcısının son içeriği

1. TeamCoco

Soru Redmi 7a Batarya

2 cihaz da aynı model ve evofone garantili. Teknik servislere birebir ulaşamıyoruz iletişim bilgisi paylaşmadıklarından. Stok yoksa boş yere 1 ay telefon gelmez o yüzden teknik servise birebir gitmem lazım. Dış ilçedeyim gidiş geliş 100 km yol. 2022 yılında uğraştığımız işlere bak ya.
  2. TeamCoco

Soru Redmi 7a Batarya

Whatsapp destek hattından görüştüm 225 TL batarya 90 TL işçilik alıyorlarmış. Dışarıya parça satışı yok diyor. Bataryayı alıp kendimiz de değiştirirdik ancak durum bu .
  3. TeamCoco

Soru Redmi 7a Batarya

Evofone ile görüştüm ne stok bilgisi veriyorlar ne ücret bilgisi, boş yere 1 ay telefonsuz kalmak istemiyorum o yüzden. Deji 159 dan satıyor. Orjinali 250 bandındaysa orjinanilini alırdım.
  4. TeamCoco

Soru Redmi 7a Batarya

Resmi distribitör Evofone TR nin teknik servisine göndersek de mi deji takıyorlar ?
  5. TeamCoco

Soru Redmi 7a Batarya

Merhabalar. Redmi 7A cihazımın bataryasını yenilemek istiyorum. Orjinal bataryayı nereden temin edebilirim , yardımcı olabilecek var mı ?
  6. TeamCoco

Rom V12.5.0.2 QCMMIXM

600 MB civarı bir güncelleme. Görsel olarak bir şey farkedemedim değişiklik olarak. Ağırlıklı gizlilik ve optimizasyon sanırım. Yama güncellemeler alır mı bilmiyorum ama almazsa son güncelleme bu aldığı Redmi 7a için.
  7. TeamCoco

MIUI 12 Redmi 7A – Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QCMMIXM İndirme Bağlantısı

Redmi 7a Global romdayım. 12.5.2 güncellemesi gelmiş. 👊
  8. TeamCoco

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Redmi 7a için MIUI 12.5 iptal mı edildi , Çin'e ve Eea ya dagitmislardi. Global almamıştı.
  9. TeamCoco

12.5 gecikti . Çin alalı 2 ay geçmiştir.
  10. TeamCoco

Dün rastladığım haberde Redmi 7a ve bir kaç model de miui 12.5 listesine eklenmiş. Şu an için Çin'de aktifmiş. Bir Redmi 7a kullanıcısı olarak son güncellemeyi alıp defteri kapatıcağız sanırım. 😅
  11. TeamCoco

Ayarlarda kayan pencere ve ikiye bölme menüleri var arama kutusuna yazarsanız bulabilirsiniz ancak tam ekran modunda kullanıma kapatılmış anladığım kadarıyla. Onun dışında şarj yine hızlı gidiyor sanki. Optimize olana kadar sürecek sanırım.
  12. TeamCoco

Arkadaşlar Redmi 7a miui 12.0.2 sürümünü kullanıyorum. Bildirim çubugunu çektiğimizde Senkronizasyon butonu gitmiş. Miui 11 de vardı. Bilgisi olan var mı , nasıl açıp kapatacağız ?
  13. TeamCoco

MIUI 12 Redmi 7A - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QCMMIXM İndirme Bağlantıları

12.0.1 e göre daha hantallaştı bende.
  14. TeamCoco

MIUI 12 Redmi 7A - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QCMMIXM İndirme Bağlantıları

Evdeki bir diğer 7a da şarj konusunda problem oldu. Geri dönmek zorunda kaldık. Ota yüklemesi sonrasi herhangi bir işlem yaptınız mı? Sıfırlama vs.
  15. TeamCoco

MIUI 12 Redmi 7A - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QCMMIXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar otomatik güncelleme kapalı olduğu halde yüklemeyi indirmiş cihaz. Yüklemek için yeniden başlatın uyarısı var. Kendi kendine yeniden başlatmaz cihazı sanırım. Derdim olurda cihaz donarsa yeniden başlatmak zorunda kalırım sonrada şarj sömüren miui12 yi yuklemek zorunda kalırım diye...
Üst Alt