tdspor42 kullanıcısının son içeriği

1. tdspor42

Yardım Note 10 Pro Max Repair Sonrası E çekiyor

Arkadaşlar İmei Repair yaptım.Fakat E çekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim yaklaşık 1 gündür bununla ugraşıyorum.
  2. tdspor42

Yardım Redmi Note 10 Pro Max(İndia) MIUI 14.0.2 İçin Modem Dosyası

Hocam MIUI 14 te cihaz saçmalıyor.Açılıyor 25-30sn sonra kapatıyor.TWRP den de yükledim aynı.Ama MIUI 13'te sorun yok.Xiaomi.eu MIUI 13 yükledim şuan sorunsuz çalışıyor.
  3. tdspor42

Soru Redmi note 10 pro Max sweetin MIUI 14 rom nasıl yapabilirim

Hocam Note 10 Pro Max için nereden buldunuz EU rom?Atabilirseniz sevinirim.
  4. tdspor42

Güncellemeyi geri çektiler ve geri geldi güncelleme.Şimdi güncelledim ve tahmin edildigi üzere modem gitti.Arkadaşın attıgı linkteki modemi kurunca açıldı cihaz. 1683632416 Hocam güncellemeyi yapmayın.Bir sorun oluştu.Modem yazdıktan sonra telefon açılıyor kilit ekranına falan geliyor açlılıyor...
  5. tdspor42

Telefonun kendi ayarlarından MIUI 14'e güncelledikten sonra bu modem dosyasını yüklesem sorun olmaz dimi?
  6. tdspor42

Arkadaşlar Note 10 Pro Max (İndia) kullanıyorum.Cihazda direnç yok.MIUI 13.0.16 Global Kurulu.MIUI 14.0.2 Global Güncellemesi Geldi Fakat Yapsam Modem Uçacak.MIUI 14.0.2 Global için Modem Dosyası Varmı?
  7. tdspor42

Rom Note 10S Stabil Custom Rom Önerisi

Arkadaşlar Note 10S kullanıyorum.MIUI'dan sıkıldım.Önerebileceginiz stabil güzel bi Custom Rom Varmıdır? MIUI 13.0.12 Global Kullanıyorum.
  8. tdspor42

Soru Redmi Note 10S Custom Rom Önerisi

Arkadaşlar Note 10S kullanıyorum 8/128.Stabil,güzel çalışan AOSP Tabanlı olur,MIUI Tabanlı olur farketmez.Hangi romları önerirsiniz?
  9. tdspor42

Yardım TWRP ile MIUI 12.5'den MIUI 13'e Geçersek IMEI Gidermi?

Hocam TWRP kurdugumda EFS dosyası gözükmüyor
  10. tdspor42

Yardım TWRP ile MIUI 12.5'den MIUI 13'e Geçersek IMEI Gidermi?

Arkadaşlar Telefonum Redmi Note 9 (merlin).IMEI atan abi Android 13 geçersen IMEI Uçar dedi.TWRP ile MIUI 12'den MIUI 12.5'e geçtim uçmadı.MIUI 13'e geçersem uçarmı?
  11. tdspor42

Yardım Redmi Note 9 Mi Flash ile Rom Atarsak İmei Uçarmı

Hocam TWRP ile hallettim ama şimdi de MIUI 13 güncellemesi geldi.Yapsam gider mi ki yoksa yine TWRP üzerinden rom mu atmam lazım ki bilemedim.
  12. tdspor42

Yardım Redmi Note 9 Mi Flash ile Rom Atarsak İmei Uçarmı

Arkadaşlar arkadaşımdan telefon aldım telefonu ayarlardan sıfırladım haliyle imei uçtu,NV Data Corrupted hatası falan verdi.Zar zor da olsa MIUI 12.0.4.0 kurdum sonra da imei attırdım telefoncuya.Güncelleme yaparsan uçar dedi ama baktıgım kaynaklara göre normal gelen güncellemeyi yapınca,twrp...
  13. tdspor42

Yardım Redmi Note 8 2021(biloba)rom sorunu

Arkadaşlar Redmi Note 8 2021(biloba)için hiç custom rom,AOSP rom tarzı romlar yokmu?Sadece Stock romlar var.Recovery'sini bulmakta imkansız gibi.Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  14. tdspor42

Yardım TWRP Dosya Atılmıyor

Bilgisayardan Cihazın içine Orangefox img si atıcam fakat atamıyorum.Atıyor gibi yapıyor windows hata sesi veriyor atmıyor acil yardımcı olursanız sevinirim.
Üst Alt