tcivelek61 kullanıcısının son içeriği

1. tcivelek61

Soru Miui 14

Merhaba Konuyu bölmekte istemem ama emin olmak için soruyorum. Hibrit rom twrp ile kurulabiliyor mu? Sitede araştırdım hibrit rom ile alakalı bu sayfayı önerdi. Cihazım Redmi note 10 pro EU rom için güncelleme gelmiş otg ile kuracağım ama hibrit yazınca bi araştırayım dedim. Teşekkür ederim.
  2. tcivelek61

Çözüldü Turkcell sim kart etkinlestirme sorunu...

Cevabınız için teşekkür ederim fakat bütün yolları denedim.Sim kartı çıkardım dili bölgeyi değiştirdim. i mi com da önce cihaz bulu aktifleştirdim. Tekrar tekrar denedim. Olmadı. İsmailer,
  3. tcivelek61

Çözüldü Turkcell sim kart etkinlestirme sorunu...

Merhaba Yine ben ve yine etkinleştirememe sorunu. Cihazım Redmi Note 10 Pro. Heves edip korka korka miui 13 eu(13.0.4 stabil) rom kurayım dedim. Korktuğum başıma geldi ve mesajlarımı mi cloud ile senkronize edemedim. Şimdiye kadar bütün önrelierin hepsini denedim. Yine de bir çözüm bulamadım...
  4. tcivelek61

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Dosyayı indirdiğim bağlantı https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.4.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot.zip/download Yardımlarınızı bekliyorum.
  5. tcivelek61

Merhaba Miui sever arkadaşlar; Cihazım için uygun romu zip doyası olarak bilgisayarıma indirdim. Talimatlardaki gibi de C dizinin de rom klasörü yapıp zip içerisindekileri bu dizine çıkardım. Fotoğraf aşağıdadır. Flash programı bu dizini görmüyor Haliyle romu yükleyemedim. Nerede yanlış...
  6. tcivelek61

Soru Fastboot üzerinden (Recovery olmadan) magisk kurulumu

KrakoW, Bu sıkıntı bende de oldu Fastboot üzerinden eu rom kurulumu yapacağım. Akabinde yedeğimi kurmak için root yetkisi vermem gerekiyor. Yani magiski fastboot üzerinden kurmam.Fakat arkadaşın dediği gibi boot.img dosyayı indiriğim eu zip dosyasında bulamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen?
  7. tcivelek61

Merhaba Bir sorum olacak Cihazım rootlu ve swift backup ile tam yedek aldım. Cihazda fotoğraflar hariç bulut yedekleme de aktif. Cihaza rom attıktan sonra yedekleri yüklememle ilgili sorun yaşar mıyım? Yani Root yetkisi kalkacağı için swift backuptan geri yüklemde sorun yaşar mıyım? Yedeklerimi...
  8. tcivelek61

Rom MiuiMiX Rom Redmi Note 10 Pro [sweet] 13.0.2.0 A12

Paylaşım için teşekkür ederiz. Yükleyip kuranlar bir değerlendirmede bulunurlarsa çok iyi olur. Bir de twrp üzerinden format data yaparak mı yükleme yapmak gerek. Teşekkür ederim. M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. tcivelek61

AndroidAuto Screen2Auto - Android Auto Ekran Yansıtma [ROOT]

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Deneyeceğim. Durumu tekrar buraya yazarım. Fakat şöyle bir şey farkettim. Apk listesinde bütün uygulamalar varken android auto da görünmüyor. Bu garibime gitti. Sizinle de paylaşayım dedim. M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. tcivelek61

O çıkmadı üstadım listede. Diğer sürümleri mi deneyeyim? M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. tcivelek61

İlk başta bu apk yı (AA AIO) yükledim. Sonrasında screen2auto 3.4.6 sürümünü yükledim. Diğer apk ları yüklemedim. Bu apkların magisk ile root izinlerini verdim. Diğer fotogralardaki gibi ayarları değiştirdim. En sonunda da bu ekteki gibi app list ten bu apk nın(AA AIO) yanındaki tiki...
  12. tcivelek61

Son bir soru daha sorayım screen2auto nun son sürümünü mü yüklemeliyim.. 3.4.5 olan Bir de echo yazan var? M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. tcivelek61

Teşekkür ederim M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. tcivelek61

Konu güncel midir? Cihazım root lu redmi note 10 pro. Aracım opel combo. Android auto sürümü 7.1.614574-release. Bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler HiddeNKinG M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. tcivelek61

Rehber Redmi Note 10 Pro Güncel Custom Rom Arşivi

Harika konu teşekkür ederim. [emoji122][emoji122] M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt