Tayfur A kullanıcısının son içeriği

1. T

WhatsApp geç gelen mesaj ve bildirim

Hocam sorun anladığım kadarıyla. cihaz güç tasarrufu ayağına programı komple kapatıyor (sen uygulamadan çıkınca), yani arkapılanda çalıştırtmıyor. Bunun için iki adım var. videoda aynen anlatmış zaten. Ayarlardan Autostart menüsüne gidip Wkatsapp izin vereceksin. Böylece kendisi kapansada...
  2. T

Soru Neden UPLOAD uygulması neden güncelemiyor.

Eyvallah hocam, Ben o linktekini Global sanıyordum. :( o romda problemi bir konu varmı? (wifi, 4G, bildirimler, güç yönetimi) tekrar tekarar geiriye dönmekte istemem?
  3. T

Ben bi çözum buldum güç yönetimi ve autostart ayarlarında uygulamayı ayarlamak gerek. sonrasında sorun çözüldü. yinede ilgin için teşekkür ederim.
  4. T

WiFi bağlantı problemi

Merhaba; Yeni Red mi Pro aldım. Cihazın üzerinde 8.0.7. var. Evde ortak wifi den bağlanabilmek için DHPC statik yaparak kulllanmam gerek yani : ip: 192.168.2.55 (55 yada başka bir çok farklıda denedim) dhpc :192.168.2.1 (modemin ip si) diğer android cihazların ver 4 / 5/ 6 hepsi...
  5. T

Merhaba Arkadaşlar; Yeni Red mi Pro aldım. Cihazın üzerinde 8.0.7. var. Whatsaapp dan bana gönderilen mesajlar program aktif değil ya çok geç geliyor yada ben app active edip içinde gezindiğimde düşüyor. :( Nasıl böyle oluyor hiç anlamış değilim Ayrıca App içinde ekle resim dediğimde resmin...
  6. T

Soru USB den MiPC suit bağlantı problemi

Merhaba; Yeni Red mi Pro aldım. Cihazın üzerinde 8.0.7. var. resmi sitesiden PC suit indirdim. Programı açtım. Cihazı bağla diyor. USB kablosundan bağlı olmasına karşın bağlantı bir türlü olmadı. Bu sorunun çözümü nedir. Saygılar herkse...
  7. T

Soru Neden UPLOAD uygulması neden güncelemiyor.

Merhaba; Yeni Red mi Pro aldım. Cihazın üzerinde 8.0.7. sitesinde baktığımda Version: V8.1.2.0. var . Uygulamaya güncelle dediğimde : #uygun güncelleme yok# diyor. siteden cep telfonuna manuel indiridm. Güncelleme paketini seçtim #Bilgi toplanıyor...# #güncelleme paketi doğrulanamıyor#...
Üst Alt