Tayancboran kullanıcısının son içeriği

1. T

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Hocam Bu link üzerinden hareket edebilir miyiz sıkıntısız
  2. T

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

1568359701 İşin ilginc yani dosya ekle diyorum kamerayı açıyor maalesef aldığım ekran görüntüsünü yollayamiyorum sürüm eu10.3.1stabil yazıyor ise yarayacaksa ve üstüne birkaç kez dokunduğunda siz zaten gelistiricisiniz diyor
  3. T

Evet mi9se ya yazılım güncellemesi gelmiyor Mİ8LİTE bakıyorum guncel yazılımlar geliyor falan eu 10 3|stabil yazıyor bahsettigin eu rom yukleyince yazılım güncellemesi gelecek mi
  4. T

Teşekkürler hocam dediklerini yaptım ama bu güncelleme olayını çözmem laziM Mİ8LİTE Almıştım eşime gitti gidiyorsan global versiyon valla sorunsuz kullanıyor ucuz etin yahnisi bol olur dedikleri olayı yaşıyorum sanırım
  5. T

Ekran kapalıyken veri akışını nasıl kapatabilirim ekran görüntüsü alıp dosyada ekleyemiyorum maalesef hocam
  6. T

Hocam merhaba bir konu hakkında fikirlerinizi rica edeceğim mi9se aldım global versiyon diye ama e.u stable rom yüklü tabi, sıkıntım su 10.3 ten sonra yazılım güncellemesi gelmediğini farkettim tuş kilidi yapıp uzun bir süre açtığımda şebeke ve vifi bağlantısı 3-5 saniyeliğine kaybolup geri...
  7. T

Yardım Screen Recorder sistem seslerini kaydedemiyorm

Merhaba herkes mi9se kullanıyorum ve eu stabil rom yüklü anladığım kadarıyla ve 10.3 tek ve guncelleme gelmiyor e tabi haliyle alırken kutusuna baktık global yazıyordu bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum nasıl guncelleyecegiz alıntı yasamadan 1568310434 9se kullanıyorum nasıl...
Üst Alt