TaunMilitary kullanıcısının son içeriği

1. TaunMilitary

MIUI 13 Elite Rom Lite MIUI 13 Android 12 22.9.7

bahsettiğiniz 4. ve 5. kısım adımlarda bulunamadı hatası alıyorum. Ne yapmam gerekiyor ?
  2. TaunMilitary

Yardım Redmi note 10 pro kayıt

Bu sorun eurom'da da mevcut mu?
  3. TaunMilitary

Tema Jiyan Colorful miui 11 / 12 uyumlu

Elinize sağlık,12 için mtz bekliyorum. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. TaunMilitary

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı bayramlar, inşallah virüs belasını atlattıp güzel günler görürüz. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. TaunMilitary

Tema Kara Tema VSM Mod

Hocam ellerinize sağlık, çok güzel olmuş. Pastel isimli temanızı da bekledim ama [emoji3526] ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. TaunMilitary

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Biri bu konunun başlığına "Temanın isminin yazılması" notunu eklese keşke. Kimse dikkat etmiyor bu hususa. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. TaunMilitary

Tema ColorFul 2.0 V11

Teşekkürler hocam, ikonları çok beğendim. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. TaunMilitary

Tema Flat Tema

Ellerinize sağlık hocam, çok güzel olmuş. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. TaunMilitary

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Sizin temalar her zaman favorim olmuştur hocam. Ne zaman paylaşırsınız? Heyecanla bekliyorum.
  10. TaunMilitary

Mod [MAGİSK] YouTube Music Kurulumu ve Kullanımı

Kaynak burası: YouTube Music Premium APK 3.23.52 - [Download Mod in 2019] ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. TaunMilitary

Yardım Spotify kendi kendine şarkı değiştiriyor.

Aynı sorunu yaşıyordum, şifre değiştirip açık olan tüm oturumları kapat seçeneğine tıkladım düzeldi. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. TaunMilitary

Çözüldü MIUI 11 Gcam Var mı ?

MIUI 10 için olan dosya 11 için de oluyor. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. TaunMilitary

Rehber Yazı Fontu Türkçeleştirme

Eyvallah, umarım tanıtımınızla daha çok kişiye ulaşır. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. TaunMilitary

Rehber Yazı Fontu Türkçeleştirme

Fonty_1.6_tr_guncel.apk Bu uygulamayı deneyebilirsiniz, markette de var ancak marketteki sürümünde Türkçe karakterler maalesef yok. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. TaunMilitary

Tema New Blue V10 Tema [Young Forever Altyapı]

O kadar anlattınız hocam bari yeni halini paylaşsanız da biz de faydalansak. ________________________ Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt