tastaskin191919 kullanıcısının son içeriği

1. tastaskin191919

Yardım mi note 8 telefonum açılış ekranında kalıyor ve altta unclocked yazıyor.

Verdiği hatayi buraya yaz muhtemelen yanlış rom yada dosya isimleri yüzden hata yapıyorsun
  2. tastaskin191919

Yardım note 8 pro twrp attıktan sonra açılmadı

Fastboot giriyorsa iyi girmiyorsa cihaz çökmüş arkadaşım edl yazılım yemesi lazım
  3. tastaskin191919

Yardım Note 8 Pro Locked Eng kaldim

Zenex hocamız saolsun çok yardımcı oldu kralsiniz başka forumlarda ilgilenen olmadı herşey para değil çok saolun hocam
  4. tastaskin191919

Sorun çözüldü hocam teşekkürler
  5. tastaskin191919

Hocam fastboot erase yapmama gerek varmı yoksa direk mi yukleyim hafızaya nvram lar içinde sıralanıyor da erase yapmadan mi yapiyim
  6. tastaskin191919

Yetkili hesap bu işlemde gerekmiyor hocam kısa bilgi lazım Zenex hocam nv dosyalrini erase yaptıktan sonra mı geri yukluecem yoksa direk hafızaya atıp mi yapiyim fastboot erase yapmadan eng rom var repairli cihaz nv yedekeleti var
  7. tastaskin191919

Cihaz kapalı bootloader eng rom yüklü nv yedekleri var repair yapıldı bootlader kapalı global nasıl dönerim
  8. tastaskin191919

Cihazım locked arkadaşlar repair yapınca global dönerken lock oldu yanlisklla yetkili hesapla eng rom yükledik eng romda repair imei iyle duruyor bu telefon geri nasıl global yapicam lütfen yardım edin hic note 8 pro yapmadım
Üst Alt