tasarimster kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Bilgileriniz gider yedek alın demiştim[emoji3] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

Bilgileriniz gider yedek alın MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

Evet zipli MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

Otomatik bekleme. Dediğim adımları uygulayınız mı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

Burdan MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

Arkadaşım konunun başında mi 6 recovery indir telefona . Sonra ayarlardan telefon hakkında kısmından sistem güncelle yapıyoruz. Gelen ekrandan sağ üstte 3 noktalı yerden güncelleme paketini seçin ve indirmiş olduğunuz dosyayı seçin. Bu arada bu işlemleri yapmadan önce yedek almayı unutmayın...
  9. T

Rom Miui 9 Global Beta sızdı

Sorun halledildi... MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

Rom Miui 9 Global Beta sızdı

Arkadaşlar merhaba, bilgim olmadığı için soruyorum. Benim rom global mi stabil mi. Yeni rom nasıl yüklerim. Beklemeli miyim. Bilgili dostlardan yorum lütfen.... MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt