Tarikhoca kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Günlerdir Mi oturumu açamıyorum

TELEFON bana işlem yaptırmıyor wifiye nasıl bağlayabilirim
  2. T

Yardım Günlerdir Mi oturumu açamıyorum

Sevgili arkadaşlar ben mi5 s kullanıyorum ve telefonun açılışındaki şifreyi unuttum telefon yeniden başlattı mi şifremi istedi girdim yanlış dedi bir telefoncu format attı fakat ben hala giriş yapamıyorum. İnternet üzerinden mi şifremle giriş yapmaya çalşıyorum ordan da giremiyorum. Şifremi...
  3. T

Yardım mi5 çöktü açılmıyor

mi şifremi sıfırladım hala yanlış şifre diyor
  4. T

Yardım mi5 çöktü açılmıyor

arkdaşlar mi5s kullanıyorum ve tek bilgim pek yok. telefonumda oturum açamıyorum şifrem doğru olduğu halde yanlış diyor. bana yardımcı olur musunuz
  5. T

Yardım Mİ5S telefonumda oturum açamıyorum acill

Arkadaşlar Mi5s kullanıyroum. açılışa pin artı ekran simgesi yapmıştrım. simgeyi unuttum yanlış girdikten sonra telefon yeniden başlatıldı bu sefer Mi şifremi kabul etmedi.İnternetten şifremi yeniiledim.Fakat sürekli yanlış şifre diyor . Forumdan bi arkadaş 40 dolar ücret istedi malesef bunu...
  6. T

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Arkadaşlar mi5s kullanımıyorum telefonumla Mi oturumu açamıyorum. tel kilitli ama arama geliyor. bu arkadaşın söylediklerini yaparsam telefonum açılır mı. bi de bendeki bilgisayar 32 bit malesef
  7. T

Mı 5s miui 8.2.1.0 geldi..

Arkadaşlar 6 aydir mi5s kullanıyorum. suan surum 801000 görünüyor ve aldigimdan beri boyle. ve artik telefon agirlasmaya basladi. Güncelleme almiyor teknik servis gonder yapalim diyor ama benim telefonsuz birgun bile gecirmem cok zor yoneticilik yaptigim icin. teknik bilgim de cok zayif. tel no...
Üst Alt