tarakbumba kullanıcısının son içeriği

1. tarakbumba

Çözüldü Mi Box S 4k Bluetooth Kulaklık Sorunu

Modem arayüzünde wifi/kablosuz ayarları kısmında kablosuz ağ kanalı veya bandı ayarı vardır. Orada 13. kanal dışında bir kanal seçmeniz lazım. Hangi kanalın boş olduğunu ve kulaklık frekansıyla çakışıp çakışmadığını deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekiyor. Bende 5. ve 7. kanallar işe...
  2. tarakbumba

Yardım Mi note 3 rom atma hatası

Bilgisayarınızın USB 2 portunu kullanın. USB 3 ile sorun oluyor
  3. tarakbumba

Yardım Deji veya başka batarya kullanan varmı?

2021 Nisan ayında kullanmaya başladım. Şikayetim yok. Yoğun olmayan kullanımda, MIUI üzerinde şu an 24 saatte bir şarj ediyorum. 5-6 saat ekran süresi alıyorum.
  4. tarakbumba

Sorunu çözdüm. Sorun kablosuz ağ bandı ile Bluetooth arasındaki çakışmadan kaynaklanıyor. Modemde farklı bir kablosuz ağ bandını seçince sorun ortadan kalktı.
  5. tarakbumba

Herkese merhaba. Yaklaşık üç gün önce ben de bu cihazı satın aldım. Piyasada başka seçenekler olmasına karşın Netflix'i yüksek görüntü kalitesiyle oynatabilecek ve usb yuvası olan en uygun fiyatlı cihaz buydu. 2015 yılından beri kullandığım Android 5 tabanlı MK903V çubuğu da böylelikle emekliye...
  6. tarakbumba

Yardım Batarya xiaomi mi note 3

Batarya eskimiştir artık. Aynı durum benim MiNote 3' te de var. Bataryanın değişmesi zamanı geldi.
  7. tarakbumba

Soru En iyi Global Stabil Rom !!

Size önerim, özellikle bankacılık uygulamaları gibi güvenlik gerektiren uygulamaları kullanıyorsanız en son MIUI 11 Global Kararlı Rom kurmanızı öneririm. Çünkü hem 01.01.2020 tarihli android güvenlik yaması var hem de MIUI 12 kadar pili tüketmez. Nitekim bazı göze hoş gelen özellikler gelse de...
  8. tarakbumba

MIUI 12 Mi Note 3 Global Kararlı V12.0.1.0.PCHMIXM indirme bağlantısı

Teşekkürler.İlk konuya ekledim. İndirince MD5 özetini de paylaşırım.
  9. tarakbumba

En son MIUI 11 Global rom yüklüyse doğrudan OTA ile yükleme yapabilirsiniz. Fastboot rom veya Recovery rom kurmanıza gerek yoktur. Ancak, ahize sesi değiştirmek için yaptığınız düzenlemeleri güncelleme sonrası yeniden yapmanız gerekecektir.
  10. tarakbumba

OTA ile güncelleme, bir önceki resmi sürümden güncelleme yapar. Sadece güncellemek için gerekli olan kadar veri kurulur. Diğer seçeneklerde ise tam rom sıfırdan kurulur. Sorunuzun cevabına gelince, evet güncelleme alırsınız. Ama zannetmiyorum ki Xiaomi bir daha bu telefona güncelleme versin...
  11. tarakbumba

Güncelleme Yöntemleri Gerekli tüm yedeklemelerinizi yapınız. Cihazınız veya verileriniz ile ilgili olarak hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Aşağıda bulunan Kurtarma (Recovery) indirme bağlantısı üzerinden .zip uzantılı dosyayı indirip...
  12. tarakbumba

MIUI 12 Mi Note 3 Güncelleme (miui 12)

Telefonun hafızasına Kurtarma (Recovery) romu indirip twrp üzerinden flaşlamanız ve /data wipe yapmanız lazım. Yalnız, twrp gidecek ve onun yerine xiaomi' nin kendi kurtarma yazılımı yüklenecektir. O yüzden TWRP yerine OrangeFox recovery gibi güncelleme yapılabilen bir kurtarma yazılımı...
  13. tarakbumba

Rom MIUI 12 Eu Stabil Rom

Bu sürümde bazı ufak hatalarla karşılaştım: Ayarlar>Şifreler&güvenlik>Acil SOS ayarı yapılamıyor ve rehber hata veriyor. Mesajlara rehberden kişi eklenemiyor Antivirüs ayarlarında sadece AVL var. Avast ve tencent yok Game booster (oyun hızlandırıcı) yatay ekranda kullanıldığında oyun ekleme ve...
  14. tarakbumba

Tema Jiyan Colorful miui 11 / 12 uyumlu

Ellerinize sağlık. Tema pek güzel. Teşekkürler.
  15. tarakbumba

Tema Jiyan Colorful miui 11 / 12 uyumlu

Bir mtz dosyasını da ben alabilir miyim? MIUI 12 EU rom üzerinde zhuti bağlantıları tema mağazasında açılmıyor maalesef. Aramada ise nedense hiç bir sonuç bulunmuyor.
Üst Alt